باند سرقت گوسفند در سیرجان به دام افتاد

کرمان- فت فتو- فرمانده انتظامی سیرجان اعلام کرد که اعضای پنج نفره باند سرقت احشام شهرستان در یکی از روستاهای شهر پاریز در حین عمل مجرمانه بازداشت شدند. به گزارش فت فتو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا ایران نژاد روز یکشنبه اظهارداشت: مالک یک واحد دامداری محلی در روستای”توتوئیه”بخش پاریز بر اساس گزارش […]

کرمان- فت فتو- فرمانده انتظامی سیرجان اعلام کرد که اعضای پنج نفره باند سرقت احشام شهرستان در یکی از روستاهای شهر پاریز در حین عمل مجرمانه بازداشت شدند.

به گزارش فت فتو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا ایران نژاد روز یکشنبه اظهارداشت: مالک یک واحد دامداری محلی در روستای”توتوئیه”بخش پاریز بر اساس گزارش های مردمی از تردد افراد مشکوک در محدوده محل نگهداری احشام خود مطلع و بلافاصله موضوع را به ماموران انتظامی بخش”پاریز” گزارش داد که تیم گشت انتظامی به محل اعزام شد.

وی افزود: ماموران با حضور ضربتی در محل متوجه شدند چند نفر با استفاده از یک دستگاه وانت در حال بارگیری و سرقت گوسفند هستند که به محض مشاهده ماموران اقدام به فرار کردند اما با سرعت عمل ماموران هر ۳ نفر دستگیر و ۲۲ راس گوسفند بارگیری شده در وانت نیز به مالکشان بازگردانده شد.

فرمانده انتظامی سیرجان تصریح کرد: در ادامه نیز ماموران طی تحقیقات اولیه از این ۳ سارق متوجه شدند ۲ سرنشین یک دستگاه خودرو پژو به عنوان مراقب و راه پاک کن در یک نقطه دیگر روستا مستقر و با این سارقان در ارتباط هستند که طی عملیات پلیسی این دو نفر هم که یک آقا و یک خانم بودند دستگیر و خودرو نیز توقیف شد.

شهرستان سیرجان در ۱۷۵ کیلومتری غرب مرکز استان کرمان قرار دارد.
باند سرقت گوسفند در سیرجان به دام افتاد

منبع:ایرنـا
? باند سرقت گوسفند در سیرجان به دام افتاد