استاندار کرمان: از اجرای طرح جدید سوخت در جنوب و شرق استان کرمان ‌خبر نداشتیم

استاندار کرمان گفت: اجرای طرح جدید سوخت در جنوب و شرق استان کرمان موجب نارضایتی شد که ما خبر نداشتیم اما به محض با خبر شدن با مصوبه شورای تامین استان کرمان جلوی طرح را گرفتیم. – اخبار استانها – به گزارش فت فتو از کرمان، محمدمهدی فداکار امشب در شورای اداری شهرستان جیرفت با […]

استاندار کرمان گفت: اجرای طرح جدید سوخت در جنوب و شرق استان کرمان موجب نارضایتی شد که ما خبر نداشتیم اما به محض با خبر شدن با مصوبه شورای تامین استان کرمان جلوی طرح را گرفتیم.

– اخبار استانها –

به گزارش فت فتو از کرمان، محمدمهدی فداکار امشب در شورای اداری شهرستان جیرفت با تبریک هفته بسیج اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم رهرو راه شهیدان باشیم که برای این نظام مقدس اسلامی جان خود را در طبق  اخلاص گذاشتند و ما مدیون آنها هستیم.

وی با بیان اینکه فلسفه وجودی مدیران خدمت به مردم است و خدمت بی‌منت به مردم اهمیت دارد و خدمات نیاز به گفتمان ندارند، گفت: مردم ذاتاً از انسان متکبر بدشان می‌آید و ذاتاً هم از انسان متواضع خوششان می‌آید.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه مردم در سخت‌ترین شرایط با نظام همکاری کردند، افزود: در خدمت به مردم هیچ منتی نباید باشد و دشمن تلاش کرد با ایجاد نارضایتی در کشور برای رسیدن به اهداف شوم خود بهره‌گیری کند، اما مردم آن را ناکام گذاشتند و دست به اسلحه بردن دشمن و اقدامات تروریستی تیر آخر دشمن است و نشان داد که به آخر کار رسیده است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان افزود: شهدای اخیر مظلومانه و برخی از آنها به بدترین شکل ممکن به شهادت رسیدند و در واقع دشمن جنایات زیادی کرده است، گفت: مردم در حوادث اخیر با دشمن همراهی نکردند.

فداکار با بیان اینکه بعضی‌ها نان انقلاب اسلامی را خوردند و بزرگ شدند و الان اپوزوسیون شده‌اند و بیانیه می‌دهند و این افراد برای مردم شناخته شده‌اند، گفت: نوکری مردم به آقایی دنیا می‌ارزد و این خدمتگزاری مردم را نباید با هیچ چیز عوض کرد.

وی با اشاره به اینکه روزی که در رفسنجان سیل آمد وقتی به منطقه رفتم پیرزنی بود که تمام خانه‌اش را آب گرفته بود و جهیزیه دخترش خراب شده بود، افزود: آن پیرزن که تمام زندگی‌اش را آب برده بود از من عذرخواهی می‌کرد که من که رفته‌ام بازدید و لباسم گلی شده؛ خیلی شرمنده شدم.

استاندار کرمان: ساخت مسکن محرومان را پیگیری می‌کنیم
سهم ۴۰ درصدی راه‌های روستایی در تلفات جاده‌ای در جنوب استان کرمان

استاندار کرمان با بیان اینکه وقتی این موضوع را در پرواز برای آقای رئیس جمهور تعریف کردم ایشان گریه‌اش گرفت، گفت: مردم نظام اسلامی را دوست دارند و برای تداوم آن جان خود را می‌دهند؛ پیگیر مشکلات مردم باشید و اجازه ندهید روند کار مردم طولانی شود.

وی با اشاره به اینکه افزایش تعرفه صادراتی برای پیاز مشکلات زیادی برای کشاورزان جنوب استان ایجاد می‌کند و حتماً باید در آینده نزدیک برداشته شود، افزود: وزیر جهاد کشاورزی هم قول داده که این تعرفه را بردارد.

فداکار با بیان اینکه اجرای طرح جدید سوخت در جنوب و شرق استان کرمان موجب نارضایتی شد که ما خبر نداشتیم اما به محض با خبر شدن با مصوبه شورای تامین استان کرمان جلوی طرح را گرفتیم، ادامه داد: از طرفی هم باید جلوی قاچاق را گرفت و زمینه آن را هم از بین برد.

وی با اشاره به اینکه بازدید از پروژه‌های عمرانی حتماً توسط مدیران انجام و مشکلات روند پیشرفت فیزیکی آنها پیگیری شود، افزود: جنوب استان کرمان ظرفیت‌های عظیم معدنی دارد و تنوع مواد معدنی در جنوب استان زیاد است.

استاندار کرمان با بیان اینکه مشکل بزرگی که در جنوب استان کرمان داریم ضعف زیرساخت‌ها از جمله برق است، گفت: فعال شدن کارخانه شیر در جنوب استان کرمان را پیگیری کردیم و متولیان امر کمبود شیر را عنوان می‌کنند.

شهرهای جنوب استان کرمان فرهنگسرا ندارد
عملیات آبخیزداری در ۸۰ درصد حوزه‌های آبخیز جنوب استان کرمان انجام نشده است

وی با اشاره به اینکه با آقای فتاح رئیس بنیاد مستضعفان صحبت کردیم و پیشنهاد دادیم که طرح‌های دامداری را در جنوب استان راه‌اندازی کنند، ادامه داد: قرار شد پیگیری کنند و اگر این طرح اجرا شود با تولید شیر می‌توان کارخانه را هم مجدد راه‌اندازی کرد.

فداکار با بیان اینکه اعتبارات سفر دولت به کرمان در بخش‌های مختلف است که پیگیری کرده‌ایم و تاکنون هم تخصیص‌های خوبی داشته‌ایم، گفت: کارخانه تولید لاستیک فوق سنگین در کرمان با حضور وزیر صمت کلنگ زنی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم برای عملیات اجرایی کارخانه لاستیک ماشین‌آلات معدنی و فوق سنگین در استان کرمان شده است، افزود: ساخت این کارخانه به‌زودی کلنگ‌زنی می‌شود.

استاندار کرمان با بیان اینکه خوشبختانه شرکت‌های هواپیمایی دیگری در کرمان فعال شدند و قبلاً فقط شرکت هواپیمایی ماهان بود، گفت: تعدد شرکت‌های هواپیمایی بسیار ارزشمند است و هم باعث افزایش مسافران می‌شود و هم در توسعه استان اثرگذار است.

انتهای پیام/۵۱۱/
استاندار کرمان: از اجرای طرح جدید سوخت در جنوب و شرق استان کرمان ‌خبر نداشتیم

منبع: تسنــیم
? استاندار کرمان: از اجرای طرح جدید سوخت در جنوب و شرق استان کرمان ‌خبر نداشتیم