۹۹ دستگاه ماینر در کرمان کشف شد

سرهنگ مهدی پورامینایی،  فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اعلام این خبر گفت: ماموران انتظامی شهرستان کرمان در راستای شناسایی و حذف نقاط آلوده و جرم خیز، با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی از وجود یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال در سه قطعه زمین محصور شده  در محدوده شهر کرمان مطلع شدند و بررسی موضوع را […]

سرهنگ مهدی پورامینایی،  فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اعلام این خبر گفت: ماموران انتظامی شهرستان کرمان در راستای شناسایی و حذف نقاط آلوده و جرم خیز، با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی از وجود یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال در سه قطعه زمین محصور شده  در محدوده شهر کرمان مطلع شدند و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان دستگیری دو متهم در این رابطه گفت : ماموران انتظامی با تکمیل تحقیقات خود و پس از هماهنگی قضائی موفق شدند در بازرسی از این اماکن ۹۹ دستگاه ماینر را کشف کردند .

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با بیان ارزش ریالی این کشف اظهار داشت:  کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

وی با تشکر از همکاری مردم با پلیس گفت :پلیس کرمان با اتخاذ تمهیدات ویژه در جهت تحقق شعار سال تلاش می کند و همچنین از شهروندان می خواهیم در صورت اطلاع از چنین مواردی موضوع را بلافاصله از طریق شماره ۱۱۰ گزارش کنند.

 منبع:مــوج
? ۹۹ دستگاه ماینر در کرمان کشف شد