۱۳٫۷ میلیون بریتانیایی برای سیر کردن خود به مراکز خیریه وابسته هستند

به گزارش خبرنگار گروه جامعه فت فتو، پایگاه خبری کمبریج نیوز با بیان اینکه ۱۳.۷ میلیون نفر در بریتانیا به کمک‌های دولتی برای تامین غذا و خوراک نیازمند هستند گزارش داد که نهاد‌های خیریه در تلاش برای تامین بخشی از هزینه‌های آن هستند. براساس این گزارش، سوپر مارکت‌های زنجیره‌ای مشهور «سینزبوری» در بریتانیا قصد دارد […]

به گزارش خبرنگار گروه جامعه فت فتو، پایگاه خبری کمبریج نیوز با بیان اینکه ۱۳.۷ میلیون نفر در بریتانیا به کمک‌های دولتی برای تامین غذا و خوراک نیازمند هستند گزارش داد که نهاد‌های خیریه در تلاش برای تامین بخشی از هزینه‌های آن هستند.

براساس این گزارش، سوپر مارکت‌های زنجیره‌ای مشهور «سینزبوری» در بریتانیا قصد دارد ۳ میلیون پوند برای تامین غذای این افراد کمک مالی اهدا کند.

این گزارش افزود: در واکنش به افزایش هزینه‌های زندگی در بریتانیا، شرکت‌های خرده فروشی با کمک خیریه‌ها با راه اندازی برنامه دراز مدتی تحت عنوان «مردم را تغذیه کنید» در حال کمک‌های غذایی روزانه به نیازمندان هستند.

این کمپین به مدت یک ماه از ۲۳ نوامبر تا ۲۴ دسامبر اجرا خواهد شد و در آن مراکز خرید زنجیره‌ای از مشتری‌های خود درخواست خواهند کرد که در صورت تمکن مالی کمک کنند. این شرکت قصد دارد بخشی از این کمک‌ها را به نهاد‌های توزیع کننده غذا اختصاص دهد. 

در تشریح این کمپین خطاب به مشتری‌ها آمده است؛ کمک یک پوندی شما می‌تواند یک وعده میوه سالم به کودکان نیازمند برساند و کمک ۵ پوندی شما می‌تواند یک وعده غذایی برای کودکان در مراکز اجتماعی باشد.

مشتریه همچنین می‌توانند کمک‌های غذایی خود را به ایستگاه‌های اهدای غذا و یا مراکز خیریه توزیع غذا تحویل دهند.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که افزایش سرسام آور هزینه‌های زندگی در بریتانیا روی تحصیل کودکان نیز تاثیر بسزایی گذاشته است و بسیاری از والدین از حضور بچه‌های خود در مدرسه به دلیل مشکلات مالی خودداری می‌کنند و میزان ترک تحصیل دانش آموزان نسبت به سال‌های قبل افزایش یافته است.

انتهای پیام/
۱۳٫۷ میلیون بریتانیایی برای سیر کردن خود به مراکز خیریه وابسته هستند

منبع:آنـــا
? ۱۳٫۷ میلیون بریتانیایی برای سیر کردن خود به مراکز خیریه وابسته هستند