ارزوئیه کانون جدید ریزگردهاست – ایسنا

فت فتو/کرمان نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی آب را یکی از مشکلات اساسی سه شهرستان برشمرد و افزود: مردم از بی آبی رنج می برند و در آینده نزدیک ارزوئیه کانون جدید ریزگردها خواهد بود و اکنون شاهد کاهش سطح ایستایی و فرونشست زمین در برخی از مناطق شهرستان بافت […]

فت فتو/کرمان نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی آب را یکی از مشکلات اساسی سه شهرستان برشمرد و افزود: مردم از بی آبی رنج می برند و در آینده نزدیک ارزوئیه کانون جدید ریزگردها خواهد بود و اکنون شاهد کاهش سطح ایستایی و فرونشست زمین در برخی از مناطق شهرستان بافت هستیم.

به گزارش فت فتو، “صمدالله محمدی” عصر امروز ۳۰ آبان ماه در نشست بررسی مشکلات زیرساختی شهرستان‌های بافت، رابر و ارزوئیه با حضور نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: سه شهرستان ظرفیت‌های کم نظیری و مزیت‌های نسبی دارد.
وی از سرمایه‌های اجتماعی شهرستان های بافت، رابر و ارزوئیه سخن گفت و در ادامه با انتقاد از عدم توجه لازم مسئولان به سه شهرستان بافت، رابر و ارزوئیه عنوان کرد: به دلیل تکمیل نبودن زیرساخت‌ها، سرمایه‌ءگذاران راغب برای حضور در این مناطق نیستند.
نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی با تبیین وضعیت راه‌های مواصلاتی این سه شهرستان اظهار کرد: قسمتی از محورهای مواصلاتی این شهرستان که در حوزه استحفاظی شهرستان های دیگر هستند، بیشتر روی آنها کار شده است. سالیان زیادی مردم این منطقه از نبود خط ریلی گلایه مند هستند.
وی بیان کرد: ۵۰ درصد جمعیت این سه شهرستان مهاجرت کرده‌اند به طوری مردم این سه شهرستان برای امرار معاش به شهرستان‌های کرمان، بندرعباس و سیرجان مهاجرت کرده‌اند. توسعه فولاد می‌تواند از مهاجرت مردم جلوگیری کند.
محمدی آب را یکی از مشکلات اساسی سه شهرستان برشمرد و افزود: مردم از بی‌آبی رنج می‌برند و در آینده نزدیک ارزوئیه کانون جدید ریزگردها خواهد بود و اکنون شاهد کاهش سطح ایستایی و فرونشست زمین در برخی از مناطق شهرستان بافت هستیم.
انتهای پیام
ارزوئیه کانون جدید ریزگردهاست – فت فتو

منبع:ایـسنا
? ارزوئیه کانون جدید ریزگردهاست – فت فتو