۷۲ آشپزخانه در طرح اطعام حسینی توسط کمیته امداد در کرمان راه اندازی شد

فت فتو/کرمان مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: امسال همزمان با آغاز ماه محرم با دریافت مجوزهایی از دانشگاه علوم پزشکی، ۷۲ آشپزخانه اطعام حسینی در سطح استان کرمان راه اندازی شده است. “یحیی صادقی” امروز ۲۰ مردادماه در مراسم افتتاح نمادین آشپزخانه های اطعام حسینی در اختیارآباد کرمان ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(علیه […]

فت فتو/کرمان مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: امسال همزمان با آغاز ماه محرم با دریافت مجوزهایی از دانشگاه علوم پزشکی، ۷۲ آشپزخانه اطعام حسینی در سطح استان کرمان راه اندازی شده است.

“یحیی صادقی” امروز ۲۰ مردادماه در مراسم افتتاح نمادین آشپزخانه های اطعام حسینی در اختیارآباد کرمان ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(علیه السلام) گفت: مردم مومن و عزادار هرساله با آغاز ماه محرم اقدام به پهن کردن سفره های نذری می کردند که با توجه به شرایط ایجاد شده بر اثر ویروس کرونا اجرای سفره های اطعام برای همه امکان پذیر نیست.

وی ادامه داد: براین اساس کمیته امداد در ایام ماه محرم و صفر با دریافت مجوزهایی از دانشگاه علوم پزشکی و با رعایت پروتکل های بهداشتی آشپزخانه هایی را در سطح استان دایر می کند.

صادقی بیان کرد: امسال همزمان با آغاز ماه محرم به نیابت از ۷۲ تن شهدای کربلا اقدام به راه اندازی ۷۲ آشپزخانه اطعام حسینی در سطح استان کردیم.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در ادامه از توزیع سبد کالا توسط خیران در ایام ماه محرم و صفر بین نیازمندان استان خبر داد.

وی به مردم مومن و نیکوکاری که هر ساله سفره های نذری برپا می کردند توصیه کرد با توجه به شرایط کرونایی که امکان پهن کردن سفره های نذری در منزل خود را ندارند نذورات خود را تحویل این نهاد دهند تا با رعایت پروتکل های غذا طبخ و بین نیازمندان توزیع شود.

انتهای پیاممنبع:ایـسنا
? ۷۲ آشپزخانه در طرح اطعام حسینی توسط کمیته امداد در کرمان راه اندازی شد