۶۰ درصد فرهنگیان کرمان علیه کرونا واکسینه شدند

کرمان – مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از واکسیناسیون ۲۵ هزار و ۲۳۰ نفر از فرهنگیان استان در برابر ویروس کرونا تاکنون خبر داد. به گزارش فت فتو به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب ضمن قدردانی از تلاش‌های مدافعان سلامت، اظهار کرد: همزمان […]

کرمان – مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از واکسیناسیون ۲۵ هزار و ۲۳۰ نفر از فرهنگیان استان در برابر ویروس کرونا تاکنون خبر داد.

به گزارش فت فتو به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب ضمن قدردانی از تلاش‌های مدافعان سلامت، اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور، طرح واکسیناسیون فرهنگیان در استان کرمان نیز به صورت رسمی آغاز شد.

وی افزود: این طرح شامل همه معلمان مدارس دولتی و غیر دولتی، کادر اداری و نیروی‌های بازنشسته حق التدریس شاغل در استان می‌باشد.

اسکندری نسب با اشاره به این که در تلاشیم تا همه معلمان، قبل از شروع مهرماه، واکسن کرونا را دریافت کنند، تصریح کرد: وزارت آموزش و پرورش برای آغاز سال تحصیلی جدید، ۴ سناریوی متفاوت شامل؛ «برگزاری کلاس‌های مجازی در بستر شبکه شاد»، «نیمه حضوری»، «برپایی کلاس حضوری فقط برای دروس تخصصی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی» و «حضوری کامل» را برنامه ریزی کرده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: فرهنگیان جامانده از طرح واکسیناسیون می‌توانند با مراجعه به سامانه https://salamat.gov.ir/ ثبت نام و با تعیین زمان و مکان به مراکز و پایگاه‌های تعیین شده مراجعه کنند.

احمد اسکندری نسب افزود: واکسیناسیون فرهنگیان در شهر کرمان در مجتمع سعادت، واقع در میدان علی ابن ابی طالب (فابریک) و سالن ورزشی شهید سام نژاد واقع در خیابان نماز انجام می‌شود.

کد خبر ۵۲۸۶۰۷۶
۶۰ درصد فرهنگیان کرمان علیه کرونا واکسینه شدند

منبع:مــهر
? ۶۰ درصد فرهنگیان کرمان علیه کرونا واکسینه شدند