۴۵هزار لیتر سوخت قاچاق از خودروهای شوتی در رفسنجان کشف شد

کرمان- فرمانده انتظامی رفسنجان از توقیف ۲۹ دستگاه خودروی شوتی با کشف ۴۵ هزارو ۴۷۰ لیتر سوخت قاچاق در محورهای مواصلاتی این شهرستان از ابتدای آذرماه تاکنون خبر داد. به گزارش نذیر کرمان به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان کرمان، اکبر نجفی اظهار کرد: در راستای طرح‌های عملیاتی پلیس در برخورد با خودروهای […]

کرمان- فرمانده انتظامی رفسنجان از توقیف ۲۹ دستگاه خودروی شوتی با کشف ۴۵ هزارو ۴۷۰ لیتر سوخت قاچاق در محورهای مواصلاتی این شهرستان از ابتدای آذرماه تاکنون خبر داد.

به گزارش نذیر کرمان به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان کرمان، اکبر نجفی اظهار کرد: در راستای طرح‌های عملیاتی پلیس در برخورد با خودروهای شوتی، مأموران پلیس آگاهی و سایر رده‌های انتظامی شهرستان در عملیات‌های مختلف از ابتدای آذرماه تاکنون ۲۹ دستگاه خودروی شوتی را شناسایی و متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودروها در مجموع ۴۵۴۷۰ لیتر سوخت قاچاق کشف و در این راستا ۲۶ متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان با تأکید بر استمرار طرح‌های عملیاتی مبارزه با قاچاق سوخت و برخورد با خودروهای شوتی به‌صورت برنامه‌ریزی شده در تمام نقاط شهرستان، خاطرنشان کرد: تلاش مستمر و همیشگی پلیس بر این است که با همکاری و همدلی مردم و دیگر سازمان‌های مرتبط با این پدیده شوم به‌طور جدی‌تری مقابله شود.

کد خبر ۵۹۶۱۸۳۰
۴۵هزار لیتر سوخت قاچاق از خودروهای شوتی در رفسنجان کشف شد

منبع: مــهر
? ۴۵هزار لیتر سوخت قاچاق از خودروهای شوتی در رفسنجان کشف شد