۳ کوهنورد در کوه‌شاه بافت نجات یافتند

روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان اعلام کرد: سه کوهنورد به علت مصدومیت یکی از این افراد، در کوه‌شاه شهرستان بافت گیر افتاده بودند که با ورود امدادگران بامداد شنبه نجات یافتند. به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی پایگاه خبری «راه‌آرمان»؛ به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان، در پی گزارش گیر […]

روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان اعلام کرد: سه کوهنورد به علت مصدومیت یکی از این افراد، در کوه‌شاه شهرستان بافت گیر افتاده بودند که با ورود امدادگران بامداد شنبه نجات یافتند.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی پایگاه خبری «راه‌آرمان»؛ به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان، در پی گزارش گیر افتادن سه نفر در کوه‌شاه شهرستان بافت بلافاصله یک تیم امدادی از پایگاه مرکزی شهرستان بافت به محل حادثه اعزام شد.

 
براساس این گزارش، امدادگران هلال احمر پس از انجام عملیات جستجو، افراد حادثه دیده را به پایین کوه انتقال دادند و یکی از افراد که از کمر دچار صدمه شده بود تحویل عوامل اورژانس شد.
 
کوه شاه به عنوان یکی از مرتفع ترین قله های کشور و دومین کوه مرتفع استان کرمان، با ارتفاع بیش از ۴ هزار و ۴۰۰ متر بین شهرستان‌های بافت و رابُر قرار دارد.
 
شهرستان بافت در فاصله ۱۶۰ کیلومتری جنوب غربی مرکز استان کرمان قرار دارد.

 
 انتهای خبر/م
 
۳ کوهنورد در کوه‌شاه بافت نجات یافتند

منبع:آرمـان
? ۳ کوهنورد در کوه‌شاه بافت نجات یافتند