۱۸ آذرماه، آخرین فرصت ارائه آثار هنرمندان برای دریافت مهر اصالت در کرمان است

نذیر کرمان/کرمان معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان با اشاره به برگزاری داوری مهر اصالت گفت: هنرمندان صنایع‌دستی تا ۱۸ آذرماه جاری مهلت دارند آثار هنری خود را به معاونت صنایع‌دستی ارسال کنند. کاظم حسین‌زاده امروز هشتم آذرماه با اعلام این خبر اظهار کرد: داوری مهر اصالت علاوه بر ارتقا و بهبود […]

نذیر کرمان/کرمان معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان با اشاره به برگزاری داوری مهر اصالت گفت: هنرمندان صنایع‌دستی تا ۱۸ آذرماه جاری مهلت دارند آثار هنری خود را به معاونت صنایع‌دستی ارسال کنند.

کاظم حسین‌زاده امروز هشتم آذرماه با اعلام این خبر اظهار کرد: داوری مهر اصالت علاوه بر ارتقا و بهبود کیفی محصولات تولیدی، به ایجاد رقابت سالم بین صنعتگران و هنرمندان کمک می‌کند.

وی بیان کرد: تسهیل در شناسایی هنرمندان فعال، انتخاب و معرفی آثار برگزیده و ایجاد انگیزه، بروز استعدادها، نوآوری و خلاقیت در تولید صنایع‌دستی از دیگر اهداف این رویداد ملی است که هر دو سال یک بار برگزار می‌شود.

معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان به انتشار فراخوان داوری مهر اصالت ملی صنایع‌دستی در سال ۱۴۰۲ و شرایط شرکت هنرمندان در این دوره افزود: استفاده از مواد مصرفی مرغوب در تولید، حفظ حقوق مالکیت معنوی در طراحی و تولید، توجه به کیفیت مطلوب اثر در فرآیند تولید و محصول نهایی و رعایت طراحی مناسب و اصولی از ضوابط اولیه راهیابی آثار به هفتمین دوره داوری مهر اصالت ملی است.

وی بیان کرد: شرکت در این فراخوان برای تمامی تولیدکنندگان انفرادی و کارگاهی صنایع‌دستی دارای مجوز و یا فاقد مجوز که تولیدات قابل تکثیر داشته باشند، مجاز است و اخذ تائیدیه فعالیت برای افراد حقیقی و اخذ مجوز ثبت کارگاه برای اشخاص حقوقی از معاونت صنایع‌دستی استان الزامی است.

حسین‌زاده خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان و فعالان حوزه صنایع‌دستی برای کسب اطلاعات بیشتر به معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی استان کرمان مراجعه کرده و طبق شرایط و ضوابط بر اساس دستورالعمل وزارت میراث‌فرهنگی نسبت به تحویل آثار برای شرکت در داوری مهر اصالت ملی اقدام کنند.

انتهای پیام
۱۸ آذرماه، آخرین فرصت ارائه آثار هنرمندان برای دریافت مهر اصالت در کرمان است

منبع: ایـسنا
? ۱۸ آذرماه، آخرین فرصت ارائه آثار هنرمندان برای دریافت مهر اصالت در کرمان است