یک کُشته در برخورد پژو ۴۰۵ با کِشنده سوخت

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند از برخورد سواری ۴۰۵ با کِشنده سوخت در محور زرند_داهوییه خبر داد. به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری نذیر کرمان؛ به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرستان زرند،  مرتضی بخشی با اعلام اینکه حوالی ساعت ۱:۲۰ بامداد امروز یک شنبه ۴ تیرماه پیامی […]

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند از برخورد سواری ۴۰۵ با کِشنده سوخت در محور زرند_داهوییه خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری نذیر کرمان؛ به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرستان زرند،  مرتضی بخشی با اعلام اینکه حوالی ساعت ۱:۲۰ بامداد امروز یک شنبه ۴ تیرماه پیامی مبنی بر وقوع یک تصادف در محور زرند_داهوییه به این سازمان مخابر شد گفت: نیروهای این سازمان به محض دریافت این گزارش به محل حادثه اعزام و اقدام به خارج کردن تنها مصدم این حادثه نمودند.
 
 بخشی بیان کرد: در این حادثه دو خودروی پژو ۴۰۵ و تریلی با یکدیگر برخورد و بعد از خارج شدن از جاده متوقف می‌شوند، گفت: بر اثر شدت تصادف راننده خودروی سواری در اتاق ماشین مبحوس شده بود که نیروهای این سازمان با دستگاه ست‌هیدرولیک اقدام به خارج نمودن وی نمودند.
 
 رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند گفت:متاسفانه راننده پژو‌۴۰۵ در این حادثه جان خود را از دست داده است.
 
وی گفت: علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه زرند یزد در حال بررسی است و از مردم خواست قوانین را رعایت کنند تا شاهد از وقوع چنین صحنه نباشیم. 

انتهای خبر/ زرند
یک کُشته در برخورد پژو ۴۰۵ با کِشنده سوخت

منبع:آرمـان
? یک کُشته در برخورد پژو ۴۰۵ با کِشنده سوخت