یک کشته و ۵ زخمی، نتیجه تیراندازی در جشن تولد در نرماشیر

فت فتو/کرمان رئیس حوزه قضایی شهرستان نرماشیر از کشته شدن یک نوجوان ۱۶ ساله بر اثر تیراندازی در یک مراسم جشن تولد خبر داد و گفت: عامل این تیر اندازی شناسایی و دستگیر شده است. حمید احمدی مقدم امروز ۳۰ آبان ماه در تشریح این خبر افزود: شامگاه ۲۹ آبان ماه براثر تیراندازی با اسلحه […]

فت فتو/کرمان رئیس حوزه قضایی شهرستان نرماشیر از کشته شدن یک نوجوان ۱۶ ساله بر اثر تیراندازی در یک مراسم جشن تولد خبر داد و گفت: عامل این تیر اندازی شناسایی و دستگیر شده است.

حمید احمدی مقدم امروز ۳۰ آبان ماه در تشریح این خبر افزود: شامگاه ۲۹ آبان ماه براثر تیراندازی با اسلحه شکاری در یک جشن تولد که در یک منزل مسکونی در نرماشیر در حال اجرا بود، متاسفانه یک نوجوان ۱۶ ساله کشته و ۵ نفر زخمی شده اند.

وی با اشاره به این مطلب که عامل تیراندازی دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان  شده است، تصریح کرد: قرار جلب صاحب اسلحه و صاحب منزل  مسکونی که جشن تولد در آن در حال اجرا بوده نیز صادر شده است.

رئیس حوزه قضایی شهرستان نرماشیر با اشاره به اینکه تیراندازی در مراسم جشن و عزا از رسوم غلط است که اکثر اوقات وقوع حوادث تلخی را در پی دارد، گفت: باید بر مبنای فرهنگ سازی، این رسوم اشتباه ریشه کن شود.

وی افزود: پلیس اطلاعات شهرستان نرماشیر مکلف شده با هرگونه مصادیق تیراندازی در مراسم با جدیت و حساسیت بیشتری برخورد کرده و نسبت به شناسایی عامل یا عاملین آن اقدام نماید.

انتهای پیام
یک کشته و ۵ زخمی، نتیجه تیراندازی در جشن تولد در نرماشیر

منبع: ایـسنا
? یک کشته و ۵ زخمی، نتیجه تیراندازی در جشن تولد در نرماشیر