یکی از نمادهای حفظ پیوند مردم با نظام انتخابات است

استاندار کرمان گفت: یکی از نمادهای حفظ پیوند مردم با نظام انتخابات است و مقام معظم رهبری نیز به این مهم تاکید کرده‌اند. به گزارش فت فتو، “علی زینی وند” صبح امروز ۲۸ خردادماه در گلزار شهدا و نخستین دقایق آغاز رای گیری در جمع خبرنگاران گفت: قبل از آغاز رای گیری به گلزار شهدا […]

استاندار کرمان گفت: یکی از نمادهای حفظ پیوند مردم با نظام انتخابات است و مقام معظم رهبری نیز به این مهم تاکید کرده‌اند.


به گزارش فت فتو، “علی زینی وند” صبح امروز ۲۸ خردادماه در گلزار شهدا و نخستین دقایق آغاز رای گیری در جمع خبرنگاران گفت: قبل از آغاز رای گیری به گلزار شهدا برای زیارت مزار شهید سلیمانی و تجدید میثاق با شهدا آمدیم و همچنین قصد یادآوری داشتن امنیت و استقلال و آزادی امروز مردم ایران مرهون رشادت های این شهدا است و کمترین وظیفه ما پاسداری از میراث آنها است.


وی میراث شهدا را حفظ پیوند مردم با نظام دانست و بیان کرد: یکی از نمادهای حفظ پیوند مردم با نظام انتخابات است و مقام معظم رهبری نیز به این مهم تاکید کرده‌اند.


استاندار کرمان خطاب به مردم گفت: هر چند گله‌مندی‌هایی از فضای اقتصادی و معیشتی دارید و تحت فشار هستید، گله مندی شما به حق است اما حتما پشت کردن به صندوق رای و قهر با صندوق رای حلال مشکلات نیست اتفاقا باید پای صندوق رای بیایید و مشکلات را با انتخاب خوب حل کنید.

وی از مردم خواست رای دادن خود را به ساعات پایانی موکول نکنند هر چند محدودیتی برای رای دادن در هر زمانی وجود ندارد.


انتهای پیام/منبع:ایـلنا
? یکی از نمادهای حفظ پیوند مردم با نظام انتخابات است