گسترش همکاری سازمان جهانی بهداشت با وزارت بهداشت ایران

به گزارش گروه سلامت نذیر کرمان، بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت ایران انتخاب خانم حنان بلخی را به عنوان مدیر جدید منطقه مدیترانه شرقی تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که همکاری دفتر منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت با وزارت بهداشت گسترش یابد. وی با اشاره به دستاورد‌های نظام سلامت جمهوری اسلامی افزود: برنامه […]

به گزارش گروه سلامت نذیر کرمان، بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت ایران انتخاب خانم حنان بلخی را به عنوان مدیر جدید منطقه مدیترانه شرقی تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که همکاری دفتر منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت با وزارت بهداشت گسترش یابد.

وی با اشاره به دستاورد‌های نظام سلامت جمهوری اسلامی افزود: برنامه ملی سلامت خانواده، برنامه‌ای پیشگیرانه در حوزه سلامت است که در ۱۹۵ شهرستان کشور در حال اجرا است.

حنان بلخی مدیر جدید منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت نیز در این دیدار ضمن تبریک به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران به دلیل پیشرفت‌های چشمگیر و ستودنی در حوزه سلامت، اظهار داشت: تلاش دارم در منطقه مدیترانه شرقی بر سه موضوع توانمند سازی نیرو‌های انسانی حوزه سلامت، خودکفایی در تولید دارو و تجهیزات پزشکی، مبارزه با مواد مخدر و درمان معتادان متمرکز شوم.

وی یاد آور شد: باید گفتگوی گسترده‌ای با کشور‌های عضو صورت گیرد، تا به مشکلات منطقه مدیترانه شرقی بر طرف شود.

حنان بلخی در پایان اظهار تمایل کرد تا با سفر به ایران با جزئیات اجرای برنامه سلامت خانواده در کشورمان بیشتر آشنا شود.

انتهای پیام/
گسترش همکاری سازمان جهانی بهداشت با وزارت بهداشت ایران

منبع:آنـــا
? گسترش همکاری سازمان جهانی بهداشت با وزارت بهداشت ایران