گردهمایی بزرگ حامیان جلیلی با حضور سید محمود نبویان نماینده مردم تهران برگزار شد

به گزارش نذیر کرمان از استان کهگیلویه و بویراحمد؛در این همایش سید محمود نبویان گفت: به جلیلی گفته است باید اعدام شوی، آقای ظریف شما اهل خشونت هستید، اهل توهین به مردم هستید، عربده‌کشی‌هایی که داشتید و فقط توهین می کردید. آقای روحانی و ظریف دو دوره مسئول پرونده هسته ای بودند، از روی کتاب […]به گزارش نذیر کرمان از استان کهگیلویه و بویراحمد؛در این همایش سید محمود نبویان گفت: به جلیلی گفته است باید اعدام شوی، آقای ظریف شما اهل خشونت هستید، اهل توهین به مردم هستید، عربده‌کشی‌هایی که داشتید و فقط توهین می کردید.

آقای روحانی و ظریف دو دوره مسئول پرونده هسته ای بودند، از روی کتاب آقای روحانی می خوانم تا کسانی که منصف هستند، گوش بدهند و ببینند کارآمدی دارند یا خیر. در این کتاب نوشته شده«مذاکره کننده من آقای ظریف بود (مهر ۱۳۸۲ تا مرداد ۱۳۸۴)، صفحه ۹۴۸ گفته است دو ماه نمی گذرد که تعهد داده ایم همه چیز را تعطیل کنیم.مونتاژ سانتریفیوژ تعطیل، غنی سازی تعطیل، واردات مواد هسته ای به اماکن هسته ای تعطیل»، چند ماه تعطیل کردید؟ یک جا می گوید یک سال تعطیل شد، در انتها می گوید ۲۰ ماه صنعت هسته ای را تعطیل کردیم، آقایان هر وقت می آیند منتظر تعطیلی باشند، دوره ریاست جمهوری آقای روحانی  چند هزار کارخانه تعطیل شد، آقایان قهرمان تعطیلی کشورند.

وی گفت: پزشکیان در پاسخ به هر موضوعی می‌گوید نمی‌دانم، شما که برای هیچ چیزی برنامه نداشتند چرا کاندیدا شدید، می گوید نمی دانم چطور شد شورای نگهبان مرا تأیید کرد. شما که قرآن و نهج البلاغه می خوانید، دعوا سر کارآمدی و ناکارآمدی است، در حدیث نبوی آمده است که اگر کسی خودش را کاندیدای پستی کند، و فردی اعلم تر ببیند، اگر جلو بیایی خائن هستی، خائن به خدا و پیامبر و مومنین. دعوا سر کارآمدی و ناکارامدی است، دعوا سر مردم متوسط به پایین و اشرافی ها است.

نبویان بیان کرد: آقای پزشکیان شما حرف از عدالت می زنید، صادقانه بگویید، افرادی که در ستاد شما هستند، چه سفره ای دارند؟ برادر رئیس جمهور، برادر معاون اول، داماد و دختر رئیس جمهور، دختر وزیر، داماد وزیر. آقای پزشکیان این همه پول پاشی را از کجا آوردید؟

وی گفت: برادرمان صحبت هیهات من الذله می کند، این جمله شعار امام حسین است، آقای ظریف حتما در برابر یزید قدم زده و لبخند زده، با یزید جلسه گرفته است، آقای ظریف امام حسین با یزید چند جلسه برگزار کرد؟ شما با یزید زمان چند جلسه برگزار کردید؟ شما باید شعار طیف دیگری را تکرار کنید.

 

وی افزود: می گویند جلیلی نه مذاکره بلد بود، ناکارآمد بود، می گفت «همین که می گویم، اگر قبول می کنی بکن، اگر نمی کنی هیچی» برای همین هیچ وقت توافق نتوانست بکند، اما ما توافق کردیم، ما زبان دنیا را بلدیم. دو تا از توافقات آقای ظریف را می خوانم تا ببینیم ناکارآمد چه کسی است؟ 

 

ایشان در کتاب خود نوشته اند که زمانی که آقای ظریف و روحانی پروتکل الحاقی را امضا کردند، مداخله آمیزترین و گسترده ترین بازرسی های آژانس انرژی اتمی با این امضا شروع شد. نوشته است «متاسفانه در مقابل اگر نگویم هیچ، ایران ما به ازای بسیار اندکی دریافت کرده است»، اینها قهرمان هیچ هستند. در این ۲۲ ماهی که مسئولیت داشتند، ۲۶ بار آقای ظریف و روحانی اجازه دادند علاوه بر مراکز هسته ای، مراکز نظامی ما را هم بازدید کردند، و چه چیزی بدست آوردند، هیچ. اینها می گویند ما کارآمدیم! من از کتاب خودشان می خوانم.

 انتهای پیام 


گردهمایی بزرگ حامیان جلیلی با حضور سید محمود نبویان نماینده مردم تهران برگزار شد

منبع: بــرنا
? گردهمایی بزرگ حامیان جلیلی با حضور سید محمود نبویان نماینده مردم تهران برگزار شد