کودک کرمانی ربوده شده از افغانستان به ایران منتقل شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: سه نفر از عاملان آدم ربایی کودک ۱۲ساله کرمانی بازداشت شدند و کودک ربوده شده پس از ۴۶ روز از افغانستان به ایران منتقل شد. به گزارش نذیر کرمان و به نقل از روابط عمومی دادگستری کل کرمان مهدی بخشی روز شنبه با اعلام این خبر اظهار […]


دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: سه نفر از عاملان آدم ربایی کودک ۱۲ساله کرمانی بازداشت شدند و کودک ربوده شده پس از ۴۶ روز از افغانستان به ایران منتقل شد.
به گزارش نذیر کرمان و به نقل از روابط عمومی دادگستری کل کرمان مهدی بخشی روز شنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از کسب گزارشی مبنی بر یک فقره آدم‌ربایی در شهر کرمان، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار دادستانی و پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد آدم ربایان این کودک را از طریق مرزهای شرقی کشور به داخل کشور افغانستان منتقل کرده اند.

این مقام ارشد قضایی در استان کرمان افزود: بلافاصله با انجام اقدامات منسجم اطلاعاتی اعضای این باند آدم ربایی شناسایی و تعدادی از آنها در مرز افغانستان بازداشت شدند و دستورات قضایی برای دستگیری سایر اعضای این باند صادر شده است.

وی ادامه داد: سرانجام با اقدامات فنی کارآگاهان پلیس آگاهی استان و زحمات بازپرس ویژه دادسرای عمومی و انقلاب کرمان، کودک ربوده شده به داخل کشور منتقل و پس از ۴۶ روز به آغوش گرم خانواده بازگشت.

دادستان کرمان علت و انگیزه آدم ربایان را اخاذی و مسائل مالی اعلام کرد و در پایان از زحمات جوادی بازپرس ویژه، کارکنان پلیس آگاهی استان به ویژه سرهنگ پورحبیبی رییس پلیس آگاهی استان تشکر و قدردانی کرد.انتهای پیام/

نرم افزار موبایل نذیر کرمان

نرم افزار موبایل نذیر کرمان

نرم افزار موبایل نذیر کرمان


تلگرام خبر

کودک کرمانی ربوده شده از افغانستان به ایران منتقل شد

منبع: ایـلنا
? کودک کرمانی ربوده شده از افغانستان به ایران منتقل شد