کشف بیش از ۱۰۴ کیلوگرم حشیش از یک وانت‌بار در بافت

کرمان – فت فتو – فرمانده انتظامی شهرستان بافت از کشف ۱۰۴ کیلو و ۷۶۰ گرم حشیش از یک دستگاه وانت بار همراه با دستگیری چهار متهم در عملیات پلیس این شهرستان خبر داد. به گزارش روز شنبه فت فتو و به نقل از پایگاه خبری پلیس کرمان، سرهنگ “محمود بیدشکی” افزود: ماموران پلیس مبارزه با […]

کرمان – فت فتو – فرمانده انتظامی شهرستان بافت از کشف ۱۰۴ کیلو و ۷۶۰ گرم حشیش از یک دستگاه وانت بار همراه با دستگیری چهار متهم در عملیات پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش روز شنبه فت فتو و به نقل از پایگاه خبری پلیس کرمان، سرهنگ “محمود بیدشکی” افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بافت با پایش دقیق اطلاعاتی از قصد سوداگران مرگ برای انتقال یک محموله موادمخدر از طریق محورهای فرعی این شهرستان به مرکز استان کرمان مطلع و بلافاصله در یک نقطه از محور “ارزوئیه – بافت” مستقر شدند.  

وی اظهار داشت: ماموران هنگام پایش خودروهای عبوری به یک دستگاه وانت بار مشکوک و به آن دستور ایست دادند که در پی افزایش سرعت و فرار راننده این خودرو، ماموران پس از طی مسافت کوتاهی تعقیب و مراقبت آن را متوقف کردند اما سرنشینان خودرو با استفاده از عوارض طبیعی محل از دید خارج شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بافت تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو ۱۰۴ کیلو و ۷۶۰ گرم حشیش را کشف و در ادامه نیز با تیزبینی و دقت نظر خود موفق شدند یک دستگاه خودروی پژو که راه پاک کن این وانت بود را نیز شناسایی و متوقف کنند.منبع:ایرنـا
? کشف بیش از ۱۰۴ کیلوگرم حشیش از یک وانت‌بار در بافت