کرونا در بردسیر رکورد زد

حبیب الله برهانی گفت: با توجه به روند افزایشی تعداد مبتلایان و بستری امروز کرونا در بردسیر رکورد زد. حبیب الله برهانی رئیس مرکز بهداشت شهرستان بردسیر در گفتگو با فت فتو، گفت: متاسفانه روند ابتلا در بردسیر افزایشی و این شهرستان در وضعیت قرمز قرار دارد. وی افزود: طی دو هفته گذشته هم موارد […]

حبیب الله برهانی گفت: با توجه به روند افزایشی تعداد مبتلایان و بستری امروز کرونا در بردسیر رکورد زد.

حبیب الله برهانی رئیس مرکز بهداشت شهرستان بردسیر در گفتگو با فت فتو، گفت: متاسفانه روند ابتلا در بردسیر افزایشی و این شهرستان در وضعیت قرمز قرار دارد.
وی افزود: طی دو هفته گذشته هم موارد بستری در بیمارستان و هم موارد سرپایی زیاد شده است که بیشتر ناشی از برگزاری مراسمات عروسی در منازل و حضور گردشگران با پلاک  های غیربومی در مناطق ییلاقی شهرستان است.
رئیس مرکز بهداشت بردسیر اعلام کرد: طی ۴۸ ساعت گذشته است تست کرونای ۱۱۳ نفر از  همشهریان مثبت شده است و تعداد ۳۱ نفر در بیمارستان  بستری و ۴ نفر تحت مراقبت های ویژه هستند و متاسفانه ۲ نفر نیز در این مدت فوت شده اند.
وی تصریح کرد: با توجه به روند افزایشی تعداد ابتلا در مهمانشهر بردسیر با نظر مراجع ذی صلاح به مدت دو هفته اردوگاه بردسیر در وضعیت قرنتینه قرار گرفته است که تردد افراد به داخل و خارج اردوگاه ممنوع است و خواهشمندم از ساکنان مهمانشهر  و مردم بردسیر که هیچگونه ترددی در این مدت نداشته باشند.
برهانی بیان کرد: ما ۹۷۰۰ نفر مشمول واکسیناسیون گروه سنی ۵۸ سال به بالا را در شهرستان داریم که تاکنون نزدیک به ۷۰ درصد واکسن زده اند.
وی در پایان از مردم تقاضا کرد بدون توجه به شایعات با مراجعه به نزدیک ترین مرکز واکسیناسیون، واکسن خود را دریافت کنند.
انتهای پیام/شاه حیدریمنبع:آرمان
? کرونا در بردسیر رکورد زد