کرمان توانایی واردات واکسن کرونا را دارد

کرمان – رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: اگر وزارت بهداشت مجوز واردات واکسن کرونا را بدهد مسئولان استان کرمان نسبت به واردات و تزریق آن اقدام می‌کند. به گزارش فت فتو، شهباز حسن‌پور بیگلری در نشست فراکسیون اصناف و اشتغال که با حضور وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان برگزار شد، گفت: مهمترین اولویت کشور […]

کرمان – رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: اگر وزارت بهداشت مجوز واردات واکسن کرونا را بدهد مسئولان استان کرمان نسبت به واردات و تزریق آن اقدام می‌کند.

به گزارش فت فتو، شهباز حسن‌پور بیگلری در نشست فراکسیون اصناف و اشتغال که با حضور وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان برگزار شد، گفت: مهمترین اولویت کشور در سال جاری، مقابله با کرونا و پیامدهای اقتصادی و اجتماعی آن است که باید در دستور کار قرار بگیرد.

نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس یازدهم در مورد واکسیناسیون عمومی و ریشه‌کنی ویروس منحوس کرونا، ابراز امیدواری کرد و گفت: دستگاه‌های اجرایی در ادامه خدمت رسانی بی منت به مردم تلاش کنند تا بتوانیم پیک پنجم کرونا را نیز کنترل و به سرعت بیشتری از آن عبور کنیم.

حسن‌پور ضمن گلایه از دستگاه‌های ذیربط برای تعلل احتمالی در واردات واکسن، افزود: ما مسئولان استان کرمان رسماً اعلام می‌کنیم وزارت بهداشت فقط مجوز واردات واکسن را بدهد خودمان واکسن کرمان را تأمین مالی، وارد و تزریق می‌کنیم و هیچ انتظاری از وزارت بهداشت نداریم.

کد خبر ۵۲۸۱۹۰۷منبع:مــهر
? کرمان توانایی واردات واکسن کرونا را دارد