پیش‌بینی توفان گردوخاک و بارش‌ها در کرمان/ احتمال آبگرفتگی وجود دارد

کرمان_فت فتو _ هواشناسی کرمان با پیش‌بینی وزش باد به‌نسبت شدید همراه با گردوخاک برای عمده نقاط این استان اعلام کرد که طی روزهای آتی احتمال بارش‌های رگباری، آبگرفتگی و طغیان رودخانه‌های فصلی نیز دور از انتظار نخواهد بود. کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان کرمان گفت‌: از فردا (یکشنبه اول شهریور) وزش باد به نسبت […]

کرمان_فت فتو _ هواشناسی کرمان با پیش‌بینی وزش باد به‌نسبت شدید همراه با گردوخاک برای عمده نقاط این استان اعلام کرد که طی روزهای آتی احتمال بارش‌های رگباری، آبگرفتگی و طغیان رودخانه‌های فصلی نیز دور از انتظار نخواهد بود.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان کرمان گفت‌: از فردا (یکشنبه اول شهریور) وزش باد به نسبت شدیدی در سطح استان شاهد خواهیم بود که در مناطق شرق و جنوب شرق و همچین برخی از مناطق شمالی این پدیده همراه با گرد و خاک است.

مریم سلاجقه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار فت فتو افزود: پدیده غبار برای روزهای یکشنبه تا دوشنبه در شهرهای شمالی نیز پیش بینی می‌شود.

وی تصریح کرد: تا اواسط هفته آینده شرایط برای بارش های رگباری به همراه آذرخش و تندبادهای لحظه ای و افزایش ابر در سطح استان دور از انتظار نخواهد بود.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان کرمان با بیان اینکه بیشینه ناپایداری ها در مناطق جنوب و جنوب غرب استان است گفت: با توجه به رگباری بودن بارش ها و آبگرفتگی معابر عمومی، طغیان رودخانه های فصلی هم دور از انتظار نیست لذا توصیه می‌شود از تردد در حاشیه رودخانه‌های فصلی و مناطق پر خطر و صعود به ارتفاعات خودداری شود.
پیش‌بینی توفان گردوخاک و بارش‌ها در کرمان/ احتمال آبگرفتگی وجود دارد

منبع:ایرنـا
? پیش‌بینی توفان گردوخاک و بارش‌ها در کرمان/ احتمال آبگرفتگی وجود دارد