پیش‌بینی وضعیت جوی کرمان تا پایان هفته

اداره‌کل هواشناسی استان کرمان وضعیت آب‌ و‌ هوای استان کرمان را تا پایان هفته اعلام کرد. به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری «نذیر کرمان»؛ به نقل از اداره‌کل هواشناسی استان کرمان؛ طبق بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی امروز سه‌شنبه به جز برخی مناطق مرکزی و جنوب غربی که رگبار باران را خواهیم داشت در سایر مناطق […]

اداره‌کل هواشناسی استان کرمان وضعیت آب‌ و‌ هوای استان کرمان را تا پایان هفته اعلام کرد.

به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری «نذیر کرمان»؛ به نقل از اداره‌کل هواشناسی استان کرمان؛ طبق بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی امروز سه‌شنبه به جز برخی مناطق مرکزی و جنوب غربی که رگبار باران را خواهیم داشت در سایر مناطق جوی نسبتاً آرام و پایدار مورد انتظار است.

طی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه مجدداً شاهد افزایش ناپایداری‌های جوی به‌صورت افزایش ابر، رگبار باران، رعد و برق و بارش تگرگ در مناطق مستعد و وزش تندبادهای لحظه‌ای در مناطق مرکزی، نیمه غربی و شمالی خواهیم بود.

بیشینه بارش‌ها در چهارشنبه شب و روز پنج‌شنبه در مناطق مرکزی و برخی مناطق شمالی است؛ لذا جاری شدن روان‌آب و طغیان رودخانه‌های فصلی در این مناطق دور از انتظار نیست.

از روز جمعه تا روز یکشنبه نیز جوی نسبتاً آرام و پایدار در اغلب مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

صبح امروز سه‌شنبه لاله‌زار با دمای منفی دو سردترین و روز گذشته ریگان با ۳۱ درجه گرم‌ترین نقطه استان ثبت شده‌اند. همچنین دمای شهر کرمان امروز صبح در سردترین ساعات ۶ درجه بود که پیش‌بینی می‌شود در گرم‌ترین ساعات به ۲۱ درجه برسد.

انتهای خبر/م
پیش‌بینی وضعیت جوی کرمان تا پایان هفته

منبع:آرمـان
? پیش‌بینی وضعیت جوی کرمان تا پایان هفته