پیام تبریک مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان

به گزارش گروه بازار نذیر کرمان به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:  فرا رسیدن نیمه شعبان سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت، امام عصر حضرت مهدی(عج) را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم. نیمه شعبان مقطعی مهم در تاریخ اسلام است که آخرین وصی پیامبر خدا(ص) […]

به گزارش گروه بازار نذیر کرمان به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است: 

فرا رسیدن نیمه شعبان سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت، امام عصر حضرت مهدی(عج) را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

نیمه شعبان مقطعی مهم در تاریخ اسلام است که آخرین وصی پیامبر خدا(ص) و دوازدهمین ستاره تابناک آسمان ولایت و امامت قدم به جهان هستی گذاشتند؛ ولادتی باسعادت و فرخنده که نماد عدالت‌خواهی و عدالت‌جویی و نویدبخش آینده‌ای بهتر برای مظلومان و ستم‌دیدگانی است که خداوند متعال آنها را وارثان واقعی زمین نامیده است.

نیمه شعبان نور امیدی در قلب انسان‌های آزاده و حق‌طلب در سراسر گیتی است که صبورانه منتظر و چشم انتظار ظهور منجی هستند تا با حضورشان جهان هستی را از بی‌عدالتی‌ها پاک کنند و نشاط، امنیت و سلامتی را برای بشریت به ارمغان بیاورند.

فلسفه انتظار، تأمل در سیره و سلوک اهل بیت عصمت و طهارت و امامان معصوم(ع)، پیروی از نایب بر حق ایشان ولی فقیه زمان، گام برداشتن در مسیر عدالت خواهی و حق طلبی و حمایت از محرومان و ستمدیدگان است؛ آن گونه که مهیای حضور آن حضرت شویم تا به یمن قدوم مبارک خود جهان را از مهر، عدالت و برابری مالامال سازد.

امید است که بتوانیم با الگو گرفتن از سیره و منش والای اهل بیت (علیهم السلام) در زمره منتظران واقعی آن امام همام قرار بگیریم.

اسماعیل للـه‌گانی

انتهای پیام/
پیام تبریک مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان

منبع:آنـــا
? پیام تبریک مدیرعامل بانک رفاه کارگران به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان