پیام تبریک مجمع علمای اهل سنت استان کرمان به آیت الله رئیسی‌

مجمع علمای اهل سنت استان کرمان با صدور پیامی، انتخاب آیت الله سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور دولت سیزدهم را تبریک گفتند.     به گزارش فت فتو؛ مجمع علمای اهل سنت استان کرمان با صدور پیامی، انتخاب آیت الله سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور دولت سیزدهم را تبریک گفتند. متن […]

مجمع علمای اهل سنت استان کرمان با صدور پیامی، انتخاب آیت الله سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور دولت سیزدهم را تبریک گفتند.

 

 

به گزارش فت فتو؛ مجمع علمای اهل سنت استان کرمان با صدور پیامی، انتخاب آیت الله سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور دولت سیزدهم را تبریک گفتند. متن پیامب ه شرح زیر است.

آبت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران انتخاب جنابعالی از سوی ملت ایران به عنوان رئیس جمهور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را صمیمانه تبریک و تهنیت میگویم.

امیدواریم با اتکا به قدرت لایزال الهی،حمایت و پشتیبانی مردم نجیب و شریف ایران و با تلاش مدیریت عالمانه، در این دوره نیز گام های بلندتری برای پیشرفت و آبادانی وتوسعه پایدار به عنوان پایه های اقتدار و عزت ایرانیان برداشته شود.

بی گمان و یقینا جامعه اهل سنت خصوصا جامعه اهل سنت استان کرمان نیز کما اینکه رهبران دینی خود را در معیت جنابعالی یافتیم در مسیر تحقق آرمان ها و اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تمام توان حامی و یاریگر قوای سه گانه خصوصا قوه مجریه خواهد بود. و از آن جناب رجاء واثق داریم که در راستای رسیدن به مطالبات ملی وقانونی خود در این استان یاریگر و حامی ما باشید.

مجمع علمای اهل سنت استان کرمان در رمشک، منوجان، نرماشیر، بم، فاریاب، رودبار، فهرج، نگین‌کویر و ریگان.

 

انتهای پیام/ممنبع:آرمان
? پیام تبریک مجمع علمای اهل سنت استان کرمان به آیت الله رئیسی‌