پیام تبریک فرمانده سپاه نرماشیر به مناسبت عید سعیدغدیرخم

محمدرویان طی ارسال پیامی عیدسعیدغدیرخم‌را تبریک گفت به گزارش “اقطاع خبر” عیدغدیرخم عیدامامت و ولایت است و بزرگترین عیدشیعیان است. متن پیام به شرح زیر است: ( من کنت مولا فهذا علی مولا ) حلول عید ولایت و امامت را که به شکرانه ی تکمیل دین و تتمیم نعمت همگان,با عرشیان فرشیان است عید غدیر از بزرگ‌ترین […]

محمدرویان طی ارسال پیامی عیدسعیدغدیرخم‌را تبریک گفت

به گزارش “اقطاع خبر” عیدغدیرخم عیدامامت و ولایت است و بزرگترین عیدشیعیان است.

متن پیام به شرح زیر است:
( من کنت مولا فهذا علی مولا )
حلول عید ولایت و امامت را که به شکرانه ی تکمیل دین و تتمیم نعمت همگان,با عرشیان فرشیان است عید غدیر از بزرگ‌ترین اعیاد شیعیان است.

بنابر روایات در روز هجدهم ذی‌حجه سال دهم هجرت، پیامبر اکرم(ص) به دستور خداوندامام علی(ع) را به مقام خلافت و امامت منصوب کرد ,واقعه غدیر در سفر حجة الوداع سال دهم هجری و در سرزمین غدیر خم روی داد,در احادیث شیعه تعابیری هم چون عیدُاللهِ‌ الاکبر (بزرگ‌ترین عید الاهی)،عید اهل بیت محمد(ص)، و اشرف الاعیاد (والاترین عید) برای این روز به کار رفته است. شیعیان در سراسر جهان این روز را جشن گرفته، مراسم مختلفی در گرامی‌داشت آن برگزار می‌کنند. برگزاری این جشن خصوصا در قرن‌های اخیر از شعائر شیعه محسوب می‌شود.

اینجاب برخودلازم‌میدانم این عیدبزرگ را خدمت همه شیعیان بخصوص مردم شریف و قدرشناس شهرستان نرماشیر تبریک عرض نموده و از خداوندمنان برای همه بزرگواران موفقیت روز افزون و صحت و سلامتی کامل را خواستارم.

محمدرویان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نرماشیر

انتهای پیام/برجیمنبع:آرمان