پزشکیان از اوضاع کشور بی‌اطلاع است

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اظهارات آقای پزشکیان دارای تناقضات گسترده است که نشان از بی‌اطلاعی او دارد. به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «نذیر کرمان» حمیدرضا ترقی، با ارزیابی روند مناظره پایانی دو نامزد راه یافته به دور دوم رقابت‌ها گفت: مناظره آخر بیشتر به پاسخ دادن دو طرف نسبت به […]عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اظهارات آقای پزشکیان دارای تناقضات گسترده است که نشان از بی‌اطلاعی او دارد.

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «نذیر کرمان» حمیدرضا ترقی، با ارزیابی روند مناظره پایانی دو نامزد راه یافته به دور دوم رقابت‌ها گفت: مناظره آخر بیشتر به پاسخ دادن دو طرف نسبت به شبهاتی که در روزهای اخیر مطرح شده بود گذشت.

وی با بیان اینکه آقای جلیلی در مناظره پایانی به خوبی توانست در ادامه مسیر ارائه برنامه‌هایش به بیان برنامه‌های اقتصادی در حوزه‌های مختلف از یارانه تا مسکن و رفع تحریم‌ها بپردازد تصریح کرد: متاسفانه در سوی دیگر شاهد بودیم که آقای پزشکیان بیش از اینکه راهکار و برنامه‌ای برای بهبود معیشت مردم ارائه دهد مکرر از پاسخ به سوالات طفره رفته و همه چیز را به بعداً واگذار می‌کرد.

ترقی با اشاره به اینکه رئیس جمهور باید کارشناس باشد تا بتواند  در شرایط مختلف بهترین تصمیم را اتخاذ کند، ادامه داد: آقای پزشکیان به‌جای ارائه برنامه مدام توپ را به زمین کارشناسان می‌اندازد و می‌گوید باید ببینیم کارشناسان چه می‌گویند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به بیان اینکه اظهارات آقای پزشکیان دارای تناقضات گسترده است، عنوان کرد: از یک طرف می‌گوید دولت باید برنامه موجود را اجرا کند و نیازی به برنامه نیست از سوی دیگر می‌گوید این برنامه قابل اجرا نیست.

ترقی ادامه داد: علت تناقض گویی پزشکیان بی‌اطلاعی وی از اوضاع کشور است حتی نمی‌داند در دولت شهید رئیسی در برخی حوزه‌ها زیرساخت‌ها فراهم شده است از همین‌رو به تخطئه دولت سیزدهم می‌پردازد.

وی با اشاره به اینکه آقای پزشکیان نسبت‌به هیچ چیز مسئولیتی نمی‌پذیرد، گفت: اظهارات و مواضع وی در آخرین مناظره موجب ریزش قابل توجه آرا وی در بین افکار عمومی شد زیرا نتوانست برای بهبود وضع معیشت مردم افکار عمومی را اقناع کند.

منبع:  راه دانا
انتهای خبر/طهماسبی


پزشکیان از اوضاع کشور بی‌اطلاع است

منبع:آرمـان
? پزشکیان از اوضاع کشور بی‌اطلاع است