پرداخت ۴۶ میلیارد تومان از محل مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری بم

فت فتو/کرمان مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان گفت: در چهار ماهه اول امسال حدود ۷۶ میلیارد تومان وصولی از محل مالیات بر ارزش افزوده داشته‌ایم که مبلغ ۴۶ میلیارد تومان به شهرداری بم و مابقی به دهیاری‌هاو روستاهای فاقد دهیاری پرداخت شده است. “محمد سلمانی” امروز ۲۴ مردادماه در مراسم تکریم و معارفه مدیر امور […]

فت فتو/کرمان مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان گفت: در چهار ماهه اول امسال حدود ۷۶ میلیارد تومان وصولی از محل مالیات بر ارزش افزوده داشته‌ایم که مبلغ ۴۶ میلیارد تومان به شهرداری بم و مابقی به دهیاری‌هاو روستاهای فاقد دهیاری پرداخت شده است.

“محمد سلمانی” امروز ۲۴ مردادماه در مراسم تکریم و معارفه مدیر امور مالیاتی شهرستان بم اظهار کرد: در سال ۹۹ حدود ۷۸ میلیارد تومان از محل مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری‌های شهرستان بم تعلق گرفت که از این مبلغ ۴۸ میلیارد ‌تومان به شهرداری‌ بم و مابقی به سایر شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و روستاهای فاقد دهیاری پرداخت شده است.

وی افزود: در چهار ماهه نخست امسال نیز حدود ۷۶ میلیارد ‌تومان وصولی از محل مالیات بر ارزش افزوده داشته‌ایم که مبلغ ۴۶ میلیارد تومان به شهرداری بم و مابقی به دهیاری‌ها و روستاهای فاقد دهیاری پرداخت شده است.

فرماندار بم نیز در این مراسم بیان ‌کرد:‌ اداره امور مالیاتی به خاطر منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید و وجود خودروسازی‌های بخش خصوصی که در این منطقه فعالیت می کند شرایط ویژه ای دارد و نگاه ویژه‌ای می‌طلبد.

“هادی شهسوارپور” اظهار کرد: یکی از اهداف سازمان امورمالیاتی بحث درآمدزایی برای کشور ‌است که می‌تواند با کمک مجموعه‌های اقتصادی در بحث افزایش درآمد دولت و رشد واحدهای اقتصادی و درکنار آن اشتغال‌زایی تاثیرگذار باشد.

به گزارش فت فتو، در این مراسم محمد ‌ملکی به عنوان سرپرست مدیریت امور مالیاتی بم منصوب شد.

انتهای پیاممنبع:ایـسنا
? پرداخت ۴۶ میلیارد تومان از محل مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری بم