ویژه برنامه های اوقات فراغت ویژه کودکان و نوجوانان منطقه ۱۴ اعلام شد

به گزارش نذیر کرمان، امیرشهرابی با اشاره به اهمیت ایجاد نشاط و توجه به کودکان و نوجوانان به عنوان آینده سازان کشور گفت: به منظور بالا بردن سطح آگاهی، نشاط، سلامت جسمی و روحی نسل های آینده در این منطقه با برنامه ریزی مداوم در این راه تلاش می شود. وی افزود: بر این اساس […]به گزارش نذیر کرمان، امیرشهرابی با اشاره به اهمیت ایجاد نشاط و توجه به کودکان و نوجوانان به عنوان آینده سازان کشور گفت: به منظور بالا بردن سطح آگاهی، نشاط، سلامت جسمی و روحی نسل های آینده در این منطقه با برنامه ریزی مداوم در این راه تلاش می شود.

وی افزود: بر این اساس برای گذراندن زمان اوقات فراغت خانواده ها بویژه کودکان و نوجوانان در ایام تعطیلات تابستان صدها برنامه فرهنگی، هنری، تفریحی و آموزش محور اجرا می شود.

شهرابی در تشریح برنامه های تدارک دیده شده گفت: اردوهای آموزشی و انگیزشی، کارگاه های آموزشی و مهارتی ،اردوهای خانوادگی ( مادر و دختری، پدر و پسری )،محافل قرآنی ( تلاوت و حفظ و مفاهیم)، آموزش مهارت های زندگی، سواد رسانه و فضای مجازی، اردوهای زیارتی و سیاحتی، مسابقات ورزشی، رایانه ای و کتابخوانی، خیمه گاه حسینی ( هیئات عزاداری نوجوانان )، پخش فیلم و برنامه های فرهنگی و هنری و… در بسته اوقات فراغت در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه کشف استعداد و شناخت علائق و مهارت آموزی و برگزاری امور مشارکتی با کودکان و نوجوانان را در صدر امور و اهداف این فعالیت ها است، یاداورشد: در این راستا با همکاری لازم با آموزش و پرورش، امور مساجد، سازمان فرهنگی و هنری در طرح تابستانه و اجرای برنامه های اوقات فراغت متنوع و البته آموزش محور بر اساس نیاز سنجی محلات در حوزه کودک و نوجوان صورت گرفته و تا ۳۰ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


ویژه برنامه های اوقات فراغت ویژه کودکان و نوجوانان منطقه ۱۴ اعلام شد

منبع: بــرنا
? ویژه برنامه های اوقات فراغت ویژه کودکان و نوجوانان منطقه ۱۴ اعلام شد