هوشیار باشیم توطئه انشقاق بین مردم و نظام عملیاتی نشود

به گزارش نذیر کرمان از کرمان، سردار حسین معروفی صبح امروز در آیین اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران که در آستانه دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی ایران با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، استاندار، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌ شرق ارتش و حجت‌الاسلام علیمرادی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری برگزار شد، با […]

به گزارش نذیر کرمان از کرمان، سردار حسین معروفی صبح امروز در آیین اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران که در آستانه دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی ایران با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، استاندار، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌ شرق ارتش و حجت‌الاسلام علیمرادی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری برگزار شد، با تبریک سال نو و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: پیامبر اسلام (ص) مبعوث شد تا رسالت الهی را به سرانجام برساند و به محض ورود به مدینه بعد از هجرت حکومت اسلامی تشکیل داد.

وی با بیان اینکه متاسفانه انحراف در مسلمین پنجاه سال بعد باعث شد حکومت اسلامی دچار چالش شود و نتیجه آن حادثه کربلا شود که فرزند رسول خدا را به قتلگاه بیاورند و به شهادت برسانند، گفت: خون حسین بقای دین خدا شد و امروز انقلاب اسلامی برگرفته از مکتب عاشورا و نهضت حسینی به رهبری امام خمینی (ره) است.

معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه امام (ره) در سال ۴۲ شروع انقلاب را آغاز کرد و ۱۵ سال کار فرهنگی انجام داد، افزود: امام خمینی (ره) هیچوقت موضع خود را برای تشکیل حکومت اسلامی تغییر نداد و قانون اساسی کشور نیز بر اساس آن نوشته شد.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران جایگزین حکومت ستمشاهی طاغوت پهلوی شد، خاطرنشان کرد: با این وجود امام (ره) فرمود جمهوری اسلامی را به رفراندوم بگذارید و بیش از ۹۸ درصد از مردم به جمهوری اسلامی ایران رأی آری دادند و این روز تکمیل کننده نهضت امام خمینی (ره) است.

معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه روز ۱۲ فروردین نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است و امروز ما به آن افتخار می‌کنیم، گفت: در ۱۲ فروردین مردم عمیقاً به میل امام خود عمل کردند.

وی با بیان اینکه دعوای واقعی امروز در دنیا بر سر اندیشه و فکر انقلاب اسلامی است که برگرفته از نهضت عاشورا و دین اسلام است، ادامه داد: در جریان تولید داعش و تروریسم در دنیا ببینید و بررسی کنید که برای چه تشکیل شده‌اند.

معروفی با اشاره به اینکه امروز عظمت کار شهید سپهبد قاسم سلیمانی بر همگان روشن است که چه کار بزرگی را انجام داد و مقابل داعش که تولید آمریکا و اسرائیل بود ایستاد، بیان کرد: اسلام آمریکایی از آستین داعش بیرون آمد در حالی که امام خمینی (ره) سال‌ها پیش آن را فریاد زده بود که مراقب باشید.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی با نابودی داعش از ایجاد اسرائیل دیگری در دنیا جلوگیری کرد، گفت: انقلابی زمان و مکان نمی‌شناسد و پیوسته به دنبال رفع مشکلات مردم است؛ امروز رئیس جمهور کشور جمعه و روز تعطیل نمی‌شناسد و همواره در نقاط مختلف کشور برای رفع مشکلات مردم حضور پیدا می‌کند.

معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه ما به مسئولانی نیاز داریم که با فکر به مشکلات مردم خواب از چشمانش برود و دنبال رفع آن برآیند، افزود: از خدا بخواهیم که به ما توفیق خدمتگزاری به مردم و فهم و عمل به اندیشه امام (ره) و رهبری را عطا کند.

وی با بیان اینکه امروز نظام اسلامی تمام معادلات نظام سلطه و کفر جهانی را در دنیا بر هم زده است، ادامه داد: تنها یک گروه مقاومت به نام حماس مقابل آمریکا و اسرائیل ایستاده است و آنها را مستاصل کرده است و مردم هم با الگوی عاشورایی حمایت کردند.

معروفی با اشاره به اینکه آنها که می‌گویند مردم ایران دین‌گریز هستند حضور آنها در پیاده‌روی اربعین و اقدام اخیر در جشن امام حسنی‌ها در استادیوم ورزشی آزادی را ببینند، بیان کرد: دشمن به‌شدت تلاش می‌کند که چهره‌های نزدیک به امام (ره) و رهبری را بزند و یزیدیان همین کار را در کربلا انجام دادند، اما عباس بن علی (ع) مقابل دشمن ایستاد و امروز ما هم باید مراقب باشیم و فریب این عملیات روانی را نخوریم.

وی با بیان اینکه امروز پیشرفت‌های کشور در حوزه‌های مختلف دشمن را عصبانی کرده و بزرگ‌ترین پیشرفت و دستاورد کشور امنیت و اقتدار ایران است، افزود: زمین، هوا و دریا بر روی نیروهای دشمن بسته است.

معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه باید هوشیار باشیم که توطئه انشقاق بین مردم، نظام و مردم و رهبری عملیاتی نشود، گفت: بهترین الگوی همه ما شهید سلیمانی است که محصول انقلاب اسلامی و امامین انقلاب است.

وی بیان کرد: شرط جهاد عبور از خود است و در جهاد فقط باید ولی خدا و رهبری را ببینیم و خودمان را به سهم خود مسئول بدانیم و برای وحدت و انسجام کشور تلاش کنیم.

انتهای پیام/۵۱۱/
هوشیار باشیم توطئه انشقاق بین مردم و نظام عملیاتی نشود

منبع: تسنــیم
? هوشیار باشیم توطئه انشقاق بین مردم و نظام عملیاتی نشود