هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی در طرح مواسات فرماندهی انتظامی کرمان توزیع شد

کرمان – فت فتو – بیش از هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی امروز (سه شنبه) و در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) در هشتمین مرحله اجرای طرح مواسات فرماندهی انتظامی کرمان بین خانوارهای نیازمند توزیع شد. به گزارش فت فتو، هشتمین مرحله طرح مواسات فرماندهی انتظامی کرمان با حضور فرمانده انتظامی، رئیس عقیدتی سیاسی […]

کرمان – فت فتو – بیش از هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی امروز (سه شنبه) و در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) در هشتمین مرحله اجرای طرح مواسات فرماندهی انتظامی کرمان بین خانوارهای نیازمند توزیع شد.

به گزارش فت فتو، هشتمین مرحله طرح مواسات فرماندهی انتظامی کرمان با حضور فرمانده انتظامی، رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان کرمان و جمعی از پرسنل  صبح امروز در محل صبحگاه مشترک این فرماندهی به مرحله اجرا در آمد.
 فرمانده انتظامی استان کرمان در این آیین گفت: مواد غذایی اهدایی در طرح مواسات شامل آرد، روغن و ارزاق مورد نیاز خانوارهای آسیب دیده از شرایط شیوع کرونا است.

سردار عبدالرضا ناظری ادامه داد: این اقلام بین خانواده هایی که به دلیل شرایط شیوع کرونا دچار مشکلات معیشتی هستند توزیع می شود.

وی ارزش ریالی کالاهای تهیه شده در طرح مواسات فرماندهی انتظامی استان کرمان را بالغ بر چهار میلیارد ریال اعلام کرد.

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: پرسنل خدوم انتظامی این استان علاوه بر اجرای مصوبات ستاد کرونا و اعمال محدودیت های کرونایی در مرزهای ورودی و خروجی این استان، به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی و در راستای اجرای طرح مواسات و احسان امروز هشتمین مرحله را اجرا کردند.

سردار ناظری افزود: در هفت مرحله قبل اجرای طرح مواسات پرسنل انتظامی استان کرمان بیش از هشت میلیارد تومان ارزش ریالی کمک های پرسنل انتظامی استان کرمان در طرح مواسات بوده است.

وی اظهار داشت: هشتمین مرحله طرح مواسات فرماندهی انتطامی به همت پرسنل فرماندهی انتظامی کرمان و جیرفت به مرحله اجرا در آمد.

وی از همیاری و همراهی در موکب شهدا به عنوان دیگر اقدام پرسنل انتظامی استان کرمان نام برد و از این افراد تقدیر کرد.

رئیس عقیدتی – سیاسی فرماندهی انتظامی استان کرمان نیز ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: نیروی انتظامی جزو اولین ارگان هایی است که به فرمان رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و در طرح احسان و مواسات شرکت کرده است.

حجت الاسلام موسی نورس اظهار داشت: علاوه بر برگزاری مراسم مذهبی و دینی و ایجاد امنیت پایدار در استان کرمان نیروی انتظامی در کنار مردم طرح مواسات و همدلی را نیز اجرا می کنند.
وی اظهار داشت: خداوند انسان را امر به عدل و احسان می کند و بندگان شایسته خدا از رزق و روزی خود انفاق می کنند.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان کرمان بیان کرد: با اینکه جامعه گرفتار ویروس کرونا است باز هم افراد خیراندیش همنوعان نیازمند خود را  فراموش نکرده اند.

وی با اشاره به اجرای چندین مرحله طرح مواسات از فرمانده انتظامی استان کرمان و پرسنل خدوم این فرماندهی تقدیر کرد.
حجت الاسلام نورس بیان کرد: امروز ما علاوه بر همراهی در معیشت در موکب الشهدای ناجا برای اربعین کمک های خوبی را شاهد هستیم.منبع:ایرنـا
? هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی در طرح مواسات فرماندهی انتظامی کرمان توزیع شد