نیروی زمینی سپاه در انجام ماموریت حفظ مرزهای کشور و امنیت مناطق، سربلند است

نذیر کرمان/کرمان رئیس کل ستاد نیروهای مسلح گفت: نیروی زمینی سپاه که ماموریت‌های اساسی در حفظ مرزهای کشور و امنیت دو منطقه بسیار مهم جنوب شرق و شمال غرب کشور را بر عهده دارد، با یگان‌های سازمانی خود و نیروهای مردم‌پایه سپاه به خوبی به ماموریت‌های خود ادامه می‌دهد و روز به روز امنیت این […]

نذیر کرمان/کرمان رئیس کل ستاد نیروهای مسلح گفت: نیروی زمینی سپاه که ماموریت‌های اساسی در حفظ مرزهای کشور و امنیت دو منطقه بسیار مهم جنوب شرق و شمال غرب کشور را بر عهده دارد، با یگان‌های سازمانی خود و نیروهای مردم‌پایه سپاه به خوبی به ماموریت‌های خود ادامه می‌دهد و روز به روز امنیت این مناطق بهتر شده است.

سرلشکرمحمد باقری امروز ۳۰ آبان ماه در حاشیه بازدید از یگان‌های زرهی و پیاده سپاه استان کرمان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بحمدالله نسبت به بازدیدهای گذشته، این یگان‌ها پیشرفت‌های قابل توجهی دارند و در اوج آمادگی هستند.

وی با اشاره به اینکه نُرم آمادگی یگان‌های زرهی، عدد مشخصی‌ است، تصریح کرد: آمادگی تیپ زرهی ۳۸ ذوالفقار از نُرم مشخص شده بالاتر است و تمام تجهیزات آن آماده به کار است و بهینه‌سازی‌هایی روی تجهیزات صورت گرفته که برای نبردهای امروز و آینده کاملاً آماده است.

رئیس کل ستاد نیروهای مسلح ادامه داد: همچنین لشکر ۴۱ ثارالله لشکر مردم‌پایه سپاه استانی و در اوج آمادگی است و نیروها، سربازان و بسیجیان عزیز که در میدان هستند همگی قبراق و آماده بودند.

وی افزود: نیروی زمینی سپاه که ماموریت‌های اساسی در حفظ مرزهای کشور و امنیت دو منطقه بسیار مهم جنوب شرق و شمال غرب کشور را بر عهده دارد، با یگان‌های سازمانی خود و نیروهای مردم‌پایه سپاه به خوبی به ماموریت‌های خود ادامه می‌دهد و سربلند است و روز به روز امنیت این مناطق بهتر شده است.

باقری در ادامه سخنان خود با اشاره به بازدید امروز از واحدهای زرهی، پیاده، توپخانه و موشکی سپاه ثارالله استان کرمان گفت: تمام این یگان‌ها آمادگی بسیار خوبی دارند.

رئیس کل ستاد نیروهای مسلح با تبریک هفته بسیج به ملت ایران و بسیجیان ادامه داد: همه شاخص‌ها و ارزیابی میدانی نشان می‌دهد بسیجیان امروز ما از بسیجیان دوران دفاع مقدس نه تنها کم ندارند بلکه بالاتر هم هستند  وهمه اقشار بسیج در ماموریت‌های رزمی و دفاعی و سایر ماموریت‌های فرهنگی، سازندگی و … پا به کار هستند و بسیج از نظر کمی و کیفی رو به رشد است و در این هفته بخشی از آمادگی بسیجیان برای مردم به نمایش گذاشته می‌شود.

انتهای پیام
نیروی زمینی سپاه در انجام ماموریت حفظ مرزهای کشور و امنیت مناطق، سربلند است

منبع: ایـسنا
? نیروی زمینی سپاه در انجام ماموریت حفظ مرزهای کشور و امنیت مناطق، سربلند است