نماینده مجلس: وزیر پیشنهادی بهداشت متخصص و باتجربه است

کرمان – فت فتو – نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، موافقت خود را با وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد و گفت: وزیر پیشنهادی بهداشت فردی متخصص و باتجربه است. ذبیح الله اعظمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار فت فتو افزود: وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان […]

کرمان – فت فتو – نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، موافقت خود را با وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد و گفت: وزیر پیشنهادی بهداشت فردی متخصص و باتجربه است.

ذبیح الله اعظمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار فت فتو افزود: وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی علاوه بر تخصص، شخصیتی علمی با رزومه عالی است که در سابقه خود حضور در جبهه های حق علیه باطل را نیز دارد.

وی به وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی توصیه کرد در صورت کسب رای اعتماد، از برخی معاونان با تجربه وزارت بهداشت که دارای شناخت خوبی از وضعیت کشور بویژه مناطق محروم و نیز تعامل خوبی با مجلس هستند استفاده کند تا شاهد مدیریت بهتر در پیشگیری از شیوع کرونا باشیم.

اعظمی در مورد وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز اظهارداشت: نظر موافق یا مخالف در مورد وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد نداشتم.

به گزارش فت فتو بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی کابینه دولت سیزدهم از دیروز ۳۰ مردادماه آغاز شده و بررسی ها همچنان ادامه دارد.

فهرست اسامی وزیران پیشنهادی دولت سیزدهم را اینجا و تازه ترین اخبار مربوط به معرفی وزیران و بررسی صلاحیت آنان در فت فتو را اینجا می‌توانید ملاحظه کنید.
نماینده مجلس: وزیر پیشنهادی بهداشت متخصص و باتجربه است

منبع:ایرنـا
? نماینده مجلس: وزیر پیشنهادی بهداشت متخصص و باتجربه است