نصب هیجان‌انگیزترین دستگاه‌ها در شهربازی کرمان/ شهربازی عید نوروز بازگشایی می‌شود

معاون خدمات شهری شهردار کرمان گفت: هیجان‌انگیزترین دستگاه‌ها در شهربازی کرمان نصب می‌شود که مشابه آن در ایران نداریم. محمود ایرانمنش امروز در گفت‌وگو با فت فتو در کرمان اظهار داشت: شهربازی کرمان بعد از حدود ۳۵ سال از فعالیت خود احیا و و بازسازی شد و این در شرایطی‌ست که در این سال‌ها کار […]


معاون خدمات شهری شهردار کرمان گفت: هیجان‌انگیزترین دستگاه‌ها در شهربازی کرمان نصب می‌شود که مشابه آن در ایران نداریم.

محمود ایرانمنش امروز در گفت‌وگو با فت فتو در کرمان اظهار داشت: شهربازی کرمان بعد از حدود ۳۵ سال از فعالیت خود احیا و و بازسازی شد و این در شرایطی‌ست که در این سال‌ها کار عمرانی در این مجموعه انجام نشده است.

معاون خدمات شهری شهردار کرمان ادامه داد: از  ۳۱ شهریور‌ماه سال‌جاری که شهربازی کرمان تعطیل شد به‌فکر ساماندهی آن برای سال نو بودیم و  شهربازی را ۱۰۰ درصد احیا و بازسازی کردیم و فاز دوم مجموعه نیز اجرا شد.

ایرانمنش اضافه کرد: هم‌اکنون شهربازی متفاوتی در کرمان داریم و مشابه دستگاه‌هایی که به این شهربازی می‌آوریم در ایران نیست و افزون بر ۵۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری و کارهای عمرانی در شهربازی کرمان انجام شده است.

وی از شهربازی کرمان به‌عنوان یک آمفی‌تئاتر روباز نام‌برد و اضافه کرد: از مردم می‌خواهیم عید نوروز به شهربازی کرمان بروند و گوشه‌گوشه شهربازی مدنظر بوده است و بازی‌های رایانه‌ای و دستگاه‌های هیجانی برای جوانان در این مجموعه راه‌اندازی شده است.

ایرانمنش از برگزاری جشن‌های شبانه در شهربازی کرمان به‌مناسبت سال نو بعد از ضیافت افطار خبر  داد و یادآور شد: همچنین پیش‌بینی چیدمان سفره هفت‌سین در شهربازی کرمان شده است.

پایان پیام/۸۰۰۱۹/ب

نصب هیجان‌انگیزترین دستگاه‌ها در شهربازی کرمان/ شهربازی عید نوروز بازگشایی می‌شود

منبع: فــارس
? نصب هیجان‌انگیزترین دستگاه‌ها در شهربازی کرمان/ شهربازی عید نوروز بازگشایی می‌شود