نشست هم اندیشی راهداری زمستانی ۱۴۰۲ استان کرمان برگزار شد

کرمان- نشست هم اندیشی راهداری زمستانی ۱۴۰۲ استان کرمان با هدف ایجاد هماهنگی میان روسای ادارات راهداری وحمل و نقل جاده ای کرمان، در شهرستان بافت برگزار شد. به گزارش نذیر کرمان، به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی استان کرمان، نشست هم اندیشی راهداری زمستانی استان کرمان با هدف ایجاد هماهنگی میان رؤسای […]

کرمان- نشست هم اندیشی راهداری زمستانی ۱۴۰۲ استان کرمان با هدف ایجاد هماهنگی میان روسای ادارات راهداری وحمل و نقل جاده ای کرمان، در شهرستان بافت برگزار شد.

به گزارش نذیر کرمان، به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی استان کرمان، نشست هم اندیشی راهداری زمستانی استان کرمان با هدف ایجاد هماهنگی میان رؤسای ادارات راهداری وحمل و نقل جاده‌ای ۲۰ شهرستان و بخش تابعه شمال استان با مجموعه معاونت راهداری برگزار شد.

در این نشست که با هدف خدمت رسانی به موقع در فصول سرما و بارندگی‌های زمستانی به کاربران جاده‌ای بویژه رفع محدودیت‌های ترافیکی مرتبط با راه و اقدامات پیشگیرانه انسداد راه‌ها و اقدامات مشابه برگزار شد، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان گفت: مواردی چون تعامل ادارات شهرستان‌های همجوار با یکدیگر و همچنین آمادگی کامل نیروی انسانی، تأمین تجهیزات مورد نیاز، آماده‌سازی و تجهیز راهدارخانه‌ها در دستور کار قرار دارد.

سیدحمزه روح الامینی افزود: با توجه به اینکه پل‌ها در طول سال مورد بازدید، نگهداری و مرمت قرار می‌گیرند، لذا باید در ایام باقیمانده تا شروع بارندگی‌های فصلی تمامی پل‌ها و آبروها مجدد مورد بررسی قرار گیرد تا برای عبور روان آب‌ها از عرض جاده با پاکسازی دهانه پل‌ها مشکلی پیش نیاید.

روح الامینی اظهار داشت: باید با ظرفیت و شرایط موجود بتوان به بالاترین سطح بهره‌وری رسید، لذا رؤسای ادارات باید با برنامه‌ریزی دقیق نسبت به پیشبرد اهداف اهتمام بورزند تا با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را داشته باشند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان خاطرنشان کرد: در سال ۱۴۰۲ تعداد ۱۵ نقطه حادثه خیز را به مناقصه گذاشتیم و هم اکنون ۱۲ نقطه آن در حال انجام است و ۳ نقطه آن نیز در حال عقد قرارداد هستیم و سعی ما بر این است که تا پایان سال جاری تمام شوند.

کد خبر ۵۹۴۰۹۱۸
نشست هم اندیشی راهداری زمستانی ۱۴۰۲ استان کرمان برگزار شد

منبع: مــهر
? نشست هم اندیشی راهداری زمستانی ۱۴۰۲ استان کرمان برگزار شد