نذر محرمی حسینیه نجارها رفسنجان در قالب بسته های معیشتی

حسینیه نجارها رفسنجان نذورات محرم امسال را در قالب بسته های معیشتی میان نیازمندان توزیع کرد. به گزارش فت فتو از رفسنجان، هیات امنا هیات فدائیان حضرت ابوالفضل العباس(ع) حسینیه نجارها رفسنجان؛ محرم امسال تصمیم گرفتند که با توجه به شرایط کرونا مراسمی در این حسینیه برگزار نشود و هزینه غذای نذری هر ساله آن […]

حسینیه نجارها رفسنجان نذورات محرم امسال را در قالب بسته های معیشتی میان نیازمندان توزیع کرد.

به گزارش فت فتو از رفسنجان، هیات امنا هیات فدائیان حضرت ابوالفضل العباس(ع) حسینیه نجارها رفسنجان؛ محرم امسال تصمیم گرفتند که با توجه به شرایط کرونا مراسمی در این حسینیه برگزار نشود و هزینه غذای نذری هر ساله آن با همت اعضای هیات صرف تهیه بسته های معیشتی و توزیع میان نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از کرونا شود.
به گفته محمد ادهمی عضو هیات امنا حسینیه نجارها، امروز ۱۶۰ بسته غذایی شامل اقلام برنج، روغن، گوشت، ماکارونی و حبوبات توزیع می شود.
ادهمی از مرحوم چوب فروش، رشیدی، احمدی و دیگر بانیان خیر این حسینیه یاد کرد که دیگر در جمع آنان نیستند و گفت: هیات امنای حسینیه نجارها همچنین بنادارد هزینه اجاره کپسول های اکسیژن بیماران کرونایی نیازمند بصورت تقدیم حواله از سوی حسینیه نجارها را متقبل شود.
حجت الاسلام حسنی رئیس اداره تبلیغات اسلامی رفسنجان نیز در حاشیه این مراسم به خبرنگار ما گفت ده مسجد شهرستان برای صرف هزینه مراسم عزاداری برای تهیه بسته معیشتی و اهدا به نیازمندان اعلام آمادگی کردند.       

انتهای پیام/ عکس و خبر از مریم مرادی
 
نذر محرمی حسینیه نجارها رفسنجان در قالب بسته های معیشتی

منبع:آرمـان
? نذر محرمی حسینیه نجارها رفسنجان در قالب بسته های معیشتی