نخستین مرکز ثابت فنی‌وحرفه‌ای زندان‌های کشور در کرمان افتتاح شد

به گزارش نذیر کرمان از کرمان، نخستین مرکز ثابت فنی‌وحرفه‌ای زندان‌های کشور مزین به‌نام شهید سلیمانی و چندین طرح عمرانی و اشتغالزایی با حضور رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور امروز، ۲۰ اردیبهشت‌ماه در زندان کرمان افتتاح شد. غلامعلی محمدی، رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور در جریان این […]

به گزارش نذیر کرمان از کرمان، نخستین مرکز ثابت فنی‌وحرفه‌ای زندان‌های کشور مزین به‌نام شهید سلیمانی و چندین طرح عمرانی و اشتغالزایی با حضور رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور امروز، ۲۰ اردیبهشت‌ماه در زندان کرمان افتتاح شد.

غلامعلی محمدی، رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور در جریان این مراسم با بیان اینکه رشد تولید در گرو رشد اشتغال است‌، گفت: به‌دنبال راه‌اندازی مرکز ثابت فنی‌وحرفه‌ای در زندان‌های کشور هستیم تا با بهره‌گیری از توان مربیان فنی‌وحرفه‌ای بسترسازی لازم برای توسعه اشتغال فراهم شود.

وی با ابراز امیدواری برای راه‌اندازی مراکز فنی‌ و حرفه‌ای در زندان‌های کشور، بیان کرد: اعطای کارت صنعتگری یک حرکت ملی‌ است که در زندان‌ها صورت گرفته و ایجاد اشتغال برای مددجویان در حین تحمل کیفر و بعد از آن مدنظر قرار گرفته است.

رئیس سازمان زندان‌های کشور با بیان اینکه اصلاح و تربیت از مهمترین مأموریت‌های سازمان زندان‌ها و یک تکلیف قانونی است، گفت: اشتغال بهترین بستر برای تحقق برنامه‌های اصلاحی و تربیتی در زندان‌ها است. همانگونه که مقام معظم رهبری تأکید دارند باید بیکاری را از بین ببریم و حرفه‌آموزی زیر بنای اشتغال است.

 

انتهای پیام
نخستین مرکز ثابت فنی‌وحرفه‌ای زندان‌های کشور در کرمان افتتاح شد

منبع:خــبرگزاری بین المللی قــرآن
? نخستین مرکز ثابت فنی‌وحرفه‌ای زندان‌های کشور در کرمان افتتاح شد