نجات جان مرد ۷۵ ساله رفسنجانی توسط تکنسین های اورژانس

مرد ۷۵ ساله توسط تکنسین های اورژانس رفسنجان به زندگی دوباره بازگشت. به گزارش فت فتو از رفسنجان، حسین زینلی مدیر مرکز اورژانس ۱۱۵ شهرستان رفسنجان در شرح این خبر اظهار کرد: یک مورد بیمار با مشکل قلبی به مرکز ارتباط عملیات اورژانس رفسنجان گزارش داده شد،سریعا یک دستگاه آمبولانس از پایگاه دره جوز اورژانس […]

مرد ۷۵ ساله توسط تکنسین های اورژانس رفسنجان به زندگی دوباره بازگشت.

به گزارش فت فتو از رفسنجان، حسین زینلی مدیر مرکز اورژانس ۱۱۵ شهرستان رفسنجان در شرح این خبر اظهار کرد: یک مورد بیمار با مشکل قلبی به مرکز ارتباط عملیات اورژانس رفسنجان گزارش داده شد،سریعا یک دستگاه آمبولانس از پایگاه دره جوز اورژانس رفسنجان به محل اعزام گردید.
وی افزود: این بیمار در حین انجام اقدامات درمانی در منزل ناگهان بیمار دچار ایست قلبی و تنفسی شد، سریعا عملیات احیا توسط تکنسین های اورژانس آغاز و خوشبختانه بعد از ۲۰ دقیقه تلاش نفس گیر مرد ۷۵ ساله به زندگی دوباره بازگشت.
زینلی ادامه داد: بیمار بعد از تثبیت علایم جهت اقدامات تکمیلی درمان به بیمارستان منتقل شد ولی در حین انتقال بیمار مجدد دچار نامنظمی کشنده در ریتم قلبی شد که خوشبختانه با اقدامات سریع و تخصصی تکنسین‌های اورژانس رفسنجان بار دیگر زندگی به مرد ۷۵ ساله هدیه داده شد‌.
این مسئول خاطر نشان کرد: این جدال سخت با تلاش آقایان عمار میرزا محمدی و امین زینلی تکنسین‌های اورژانس رفسنجان به پایان رسید.
انتهای پیام/
 منبع:آرمان
? نجات جان مرد ۷۵ ساله رفسنجانی توسط تکنسین های اورژانس