نبود تضمین برای واکسن آمریکایی

فرمانده کل سپاه پاسداران: چه تضمینی وجود دارد که آمریکا واکسن فلج‌کننده به ما ندهد و ملت ما را در آینده با مشکل روبه‌رو نکند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای کرمان ، سردار سرلشکر حسین سلامی در جلسه بررسی وضعیت کرونا در استان کرمان گفت: از تمام اعضای کادر درمان استان کرمان و از […]

فرمانده کل سپاه پاسداران: چه تضمینی وجود دارد که آمریکا واکسن فلج‌کننده به ما ندهد و ملت ما را در آینده با مشکل روبه‌رو نکند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای کرمان ، سردار سرلشکر حسین سلامی در جلسه بررسی وضعیت کرونا در استان کرمان گفت: از تمام اعضای کادر درمان استان کرمان و از پزشکان و پرستاران مهربان تشکر الهی می‌کنم چرا که در این قطعه تاریخی، کشور فداکارانه در میان یک معرکه بسیار سخت ایستادند و مقاومت می‌کنند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه این ایستادگی و صبر کادر درمان جای قدردانی دارد و یک آزمون پرافتخار تاریخی برای جامعه پزشکی کشور است افزود: حضور کادر درمان در خط مقدم مقابله با کرونا چیزی کمتر از حضور سربازان دوران دفاع مقدس در جبهه‌ها ندارد.

سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه ما نمی‌توانیم از پول ملت که در بانک‌های کشور‌های دیگر توسط آمریکا بلوکه شده برای خرید دارو و تجهیزات پزشکی استفاده کنیم تصریح کرد: ما در برابر بیماری کرونا، تحریم ناعادلانه جهانی و عملیات روانی سخت دشمن ایستاده‌ایم.
وی با بیان اینکه دشمن از هر طریقی می‌خواهد اقدامات مثبت کشور را واژگون جلوه دهد و عملیات روانی سنگینی علیه کشور ما انجام می‌دهد گفت: دشمن از ساخت واکسن کرونا در کشور ما نگران است و در برابر آن عملیات روانی انجام می‌داد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ما نمی‌توانیم به دشمن اعتماد کنیم تا محلول واکسن خارجی وارد کشور شود؛ دشمنی که تحریم دارو انجام داده چگونه واکسن سالم به ما می‌دهد؟

وی با بیان اینکه ترور بیولوژیک یکی از راهبرد‌های دشمن است، ادامه داد: آمریکایی که دشمن شماره یک این ملت است و ما را تحریم دارو کرده، چه تضمینی وجود دارد که واکسن فلج‌کننده به ما ندهد و ملت ما را در آینده با مشکل روبه‌رو نکند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اسلام، در بحران کرونا درخشید و با یک سخنرانی مقام معظم رهبری همه در یک حرکت دسته جمعی طوفان به پا کردند و به یاری یکدیگر در رزمایش کمک مؤمنانه شتافتند گفت: این ملت هرگز در برابر تهدیدات دشمن نمی‌ترسد و سر تعظیم فرو نخواهد آورد.

وی با اشاره به اینکه تاریخ خواهد نوشت که چگونه ملت ایران اسلامی با وجود تحریم‌ها، بحران کرونا را پشت سر گذاشتند افزود: تولید واکسن کرونا در کشور در حال انجام است و افزایش تولید واکسن کرونا را با جدیت پیگیری می‌کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده، ولی فقیه در استان کرمان هم گفت: سپاه ثارالله استان کرمان در کنترل بیماری کرونا، محرومیت زدایی و ترویج مکتب شهید سلیمانی در استان بسیار خوب عمل کرده که جای قدردانی دارد.

سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان هم گفت: با اجرای طرح شهید سلیمانی مقابله با کرونا، تعداد فوتی‌ها بسیار کاهش یافته و سپاه ثارالله استان کرمان با ۱۶۰ حوزه بسیج، فعالیت خود را در این طرح آغاز کرد.
نبود تضمین برای واکسن آمریکایی

منبع:صـداوسیـما مرکز کرمان
? نبود تضمین برای واکسن آمریکایی