ناپایداری جوی با پیش‌بینی سیل در کرمان

اداره‌کل هواشناسی کرمان در اطلاعیه‌ای از سیلابی شدن مسیل‌ها در برخی مناطق این استان از اواخر وقت امروز (شنبه) خبر داد و هشدار سطح نارنجی صادر کرد. به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری «نذیر کرمان» به نقل از روابط عمومی این اداره‌کل، در اطلاعیه مذکور آمده است: پیرو هشدار زرد شماره ۴۰ و با تشدید […]

اداره‌کل هواشناسی کرمان در اطلاعیه‌ای از سیلابی شدن مسیل‌ها در برخی مناطق این استان از اواخر وقت امروز (شنبه) خبر داد و هشدار سطح نارنجی صادر کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری «نذیر کرمان» به نقل از روابط عمومی این اداره‌کل، در اطلاعیه مذکور آمده است: پیرو هشدار زرد شماره ۴۰ و با تشدید فعالیت سامانه بارشی، از اواخر وقت امروز شاهد ناپایداری‌های جوی به صورت افزایش ابر، بارش باران، برف در ارتفاعات و وزش تندبادهای لحظه‌ای خواهیم بود.
طبق این اطلاعیه با توجه به حجم بارش‌ها آب‌گرفتگی معابر عمومی، جاری شدن روان‌آب و سیلابی شدن مسیل‌ها در برخی مناطق دور از انتظار نیست.
براساس اعلام مرکز پیش‌بینی هواشناسی، همچنین با توجه به کاهش دما و بارش برف در مناطق کوهستانی و سردسیر، لغزندگی سطح جاده‌ها و احتمال اختلال تردد در این مناطق محتمل است.
انتهای خبر/ پسند
ناپایداری جوی با پیش‌بینی سیل در کرمان

منبع:آرمـان
? ناپایداری جوی با پیش‌بینی سیل در کرمان