مورایس: الهلال تیم قوی است، اما لیاقت برد را داشتیم/شاید داور می‌توانست با کارت زرد لحظه را خاتمه دهد

به گزارش نذیر کرمان، ژوزه مورایس پس از بازی با الهلال در نشست خبری اظهار کرد: بازی لیگ قهرمانان آسیا بود، الهلال تیم قوی است، اما لیاقت برد را داشتیم، هم ما و هم تیم حریف شانس گلزنی داشتیم که گل نزدیم، بازی تا زمانی که ۱۱ مقابل ۱۱ بود بالانس خوبی داشت. وی افزود: نمی‌خواهم […]

به گزارش نذیر کرمان، ژوزه مورایس پس از بازی با الهلال در نشست خبری اظهار کرد: بازی لیگ قهرمانان آسیا بود، الهلال تیم قوی است، اما لیاقت برد را داشتیم، هم ما و هم تیم حریف شانس گلزنی داشتیم که گل نزدیم، بازی تا زمانی که ۱۱ مقابل ۱۱ بود بالانس خوبی داشت.

وی افزود: نمی‌خواهم بی‌ادب باشم و باید محترمانه جواب دهم، فکر نمی‌کنم به سطح اروپا برسند؛ بازیکنان خوبی دارند، اما باید اروپا بازی کنند تا بدانند در اروپا چه اتفاقی می‌افتد، بهترین ترکیب عربستان و آسیا را دارند و آرزوی موفقیت برای آنها در آینده دارم.

سرمربی سپاهان تاکید کرد: به دنبال این هستیم که به عنوان یک تیم برنده باشیم، به سازماندهی تیم تکیه می‌کنیم، کیفیت خودمان را داریم و زیاد به حریفان فکر نمی‌کنیم، به تیم خودم بیشتر فکر می‌کنم؛ الهلال تیم خوبی دارد، بازی کردن مقابل آنها ساده نیست، چه برسد با یک بازیکن کم‌تر که در هر ۲ بازی رفت و برگشت این اتفاق افتاد.

وی خاطر نشان کرد: آرزو می‌کنم داور کاری که باید را انجام دهد و باور دارم برای بهترین خودشان اینجا هستند، نمی‌شود گفت، نظر دیگری روی این اتفاقات داشته باشم، شاید به چیزی که به نفع خودم است، فکر کنم و بعدا بفهمم اشتباه کردم.

مورایس تاکید کرد: در ایران و اینجا شاید داور می‌توانست با کارت زرد لحظه را خاتمه دهد، معمولا تصمیم اول درست‌ترین است، اما وقتی به VAR می‌روید، وقت دارید به چیز‌های دیگری فکر کنید که این اتفاق افتاد. به بازیکنان خودم تبریک می‌گویم، تیم مقابل جابجایی خطوط مختلف تیم مقابل خوب بود و در کل بازی بسیار زیبایی را شاهد بودیم.

انتهای پیام/
مورایس: الهلال تیم قوی است، اما لیاقت برد را داشتیم/شاید داور می‌توانست با کارت زرد لحظه را خاتمه دهد

منبع:آنـــا
? مورایس: الهلال تیم قوی است، اما لیاقت برد را داشتیم/شاید داور می‌توانست با کارت زرد لحظه را خاتمه دهد