موجودی واکسن‌ کرونا در کرمان رو به اتمام است

کرمان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی علت پیام «ظرفیت تکمیل است» سامانه ثبت نام برای واکسیناسیون را رو به اتمام بودن تعداد واکسن‌های موجود در استان کرمان بیان کرد. حمیدرضا رشیدی در گفتگو با فت فتو اظهار کرد: پیام «ظرفیت تکمیل است» بر روی سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا به این علت است که این سایت […]

کرمان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی علت پیام «ظرفیت تکمیل است» سامانه ثبت نام برای واکسیناسیون را رو به اتمام بودن تعداد واکسن‌های موجود در استان کرمان بیان کرد.

حمیدرضا رشیدی در گفتگو با فت فتو اظهار کرد: پیام «ظرفیت تکمیل است» بر روی سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا به این علت است که این سایت علاوه بر دسترسی به آمار تعداد افراد ثبت نام شده، تعداد افرادی که قرار است نوبت دوم واکسن خود را دریافت کنند را هم مدنظر قرار می‌دهد.

رشیدی افزود: واکسن‌های موجود در استان کرمان رو به اتمام است و فقط برای افرادی که از قبل ثبت نام کرده اند یا نوبت فاز دوم واکسنشان فرا رسیده، واکسن موجود است.

وی با بیان اینکه این مشکل کشوری است، گفت: امیدواریم که با رسیدن محموله جدید در هفته جاری به کشور، سایت مجدد باز شود و واکسیناسیون سرعت بگیرد.

وی همچنین در رابطه با کاهش سن افراد واجد شرایط برای دریافت واکسن بیان کرد: به علت کمبود واکسن در استان، سایت هنوز برای این افراد باز نشده است و باید کمی صبر کنند تا سهمیه جدید را دریافت کنیم.

حسین صافی زاده معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در تکمیل صحبت‌های رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: برای بعضی از شهرستان‌ها به علت جمعیت کمی که دارند، سایت هنوز باز است چرا که سهمیه واکسن این مناطق هنوز تمام نشده است.

وی گفت: اکنون فقط واکسن برکت برای ما باقی مانده است و در سهمیه جدید مارک‌های مختلف واکسن را خواهیم داشت.

کد خبر ۵۲۸۱۱۱۸منبع:مــهر
? موجودی واکسن‌ کرونا در کرمان رو به اتمام است