مهمترین معروف، حفظ سلامت، ارزش و کرامت انسانی است

فت فتو – کرمان – قائم مقام معاونت مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: مهمترین معروفی که امروزه در جامعه ما خودنمایی می کند و باید به آن پرداخته شود، حفظ سلامت، ارزش و کرامت انسانی است. به گزارش فت فتو، حجت الاسلام والمسلمین مهدی دهقان روز چهارشنبه مصادف […]

فت فتو – کرمان – قائم مقام معاونت مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: مهمترین معروفی که امروزه در جامعه ما خودنمایی می کند و باید به آن پرداخته شود، حفظ سلامت، ارزش و کرامت انسانی است.

به گزارش فت فتو، حجت الاسلام والمسلمین مهدی دهقان روز چهارشنبه مصادف با ظهر تاسوعا در حاشیه آیین تقدیر از کادر درمان شهرستان بم افزود: کادر درمان سرداران جبهه سلامت هستند و از جان و عمرشان برای حفظ سلامت و پاسداری از جایگاه مهم احیای جان مردم مایه می گذراند.
به گفته وی حفظ سلامت و کرامت انسانی با مجاهدت و تلاش کادر درمان، پزشکان و جهادگران عرصه سلامت ایجاد می شود.
حجت الاسلام دهقان اظهار داشت: در حوزه سلامت در شهرستان بم شاهد تلاش بی دریغ جامعه پزشکی و پرستاری با وجود تعداد اندک نیرو هستیم.
قائم مقام معاونت مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور ادامه داد: استان کرمان در حوزه مقاومت الگوی کشور است و همگی سردار سلیمانی را به عنوان یک نور ، چراغ و خورشید پرفروغ در دنیای اسلام می شناسیم
وی تاکید کرد: استان کرمان در بخش درمان و صیانت از سلامت و حفاظت از جان مردم خدمات خوبی انجام داده است .
حجت‌الاسلام والمسلمین دهقان تصریح‌کرد: در بحث گشت ارشاد مسئولین که در  ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گذاشته شده است امروزه تمام مسئولین خود را آماده خدمت و ارائه خدمات مفید و موثر به جامعه خود می دانند .
در پایان از طرف ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با اهدای لوح سپاس از مدافعین سلامت بیمارستان پاستور بم تقدیر و تشکر به عمل آمد. 
شهرستان بم در فاصله ۱۹۵ کیلومتری استان کرمان واقع شده است.
مهمترین معروف، حفظ سلامت، ارزش و کرامت انسانی است

منبع:ایرنـا
? مهمترین معروف، حفظ سلامت، ارزش و کرامت انسانی است