ملی پوش ناشنوای کرمانی بر سکوی سوم مسابقات آسیایی دو و میدانی ایستاد

نذیر کرمان/کرمان بهاره هراتی ملی پوش ناشنوای کرمانی با کسب سه مدال برنز در مسابقات قهرمانی دو و میدانی ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه در سه ماده هفتگانه، ۴ در ۱۰۰ متر و ۴ در ۴۰۰ متر بر سکوی سوم این رقابت‌ها ایستاد. به گزارش نذیر کرمان، برای نخستین بار در تاریخ ورزش ناشنوایان استان کرمان، بهاره هراتی […]

نذیر کرمان/کرمان بهاره هراتی ملی پوش ناشنوای کرمانی با کسب سه مدال برنز در مسابقات قهرمانی دو و میدانی ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه در سه ماده هفتگانه، ۴ در ۱۰۰ متر و ۴ در ۴۰۰ متر بر سکوی سوم این رقابت‌ها ایستاد.

به گزارش نذیر کرمان، برای نخستین بار در تاریخ ورزش ناشنوایان استان کرمان، بهاره هراتی در مسابقات آسیایی دو و میدانی ناشنوایان در سه ماده هفتگانه، ۴ در ۱۰۰ متر و ۴ در ۴۰۰ متر نشان برنز را از آن خود کرد.

مسابقات دو و میدانی ناشنوایان قهرمانی آسیا و اقیانوسیه طی هفته جاری در ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار شد. 

در بخش بانوان تیم ایران با هفت طلا، ۱۱ نقره و هشت برنز به مقام قهرمانی دست یافت و تیم‌های قزاقستان با ۶ طلا، ۵ نقره و ۴ برنز نایب قهرمان و ژاپن با ۲ طلا در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

به گزارش نذیر کرمان، مراسم استقبال از این ورزشکار ملی پوش ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه امروز هشتم آذرماه در فرودگاه کرمان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
ملی پوش ناشنوای کرمانی بر سکوی سوم مسابقات آسیایی دو و میدانی ایستاد

منبع: ایـسنا
? ملی پوش ناشنوای کرمانی بر سکوی سوم مسابقات آسیایی دو و میدانی ایستاد