معاون فرمانداری عنبرآباد کرمان بازداشت شد / دستگیری ۲ عضو شورای شهر مردهک

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد از دستگیری و بازداشت معاون سیاسی فرمانداری این شهرستان به همراه دو نفر از کاندیداهای شورای شهر مردهک خبر داد. به گزارش فت فتو، ابراهیم سلیمانی امروز هشتم تیرماه با اعلام این خبر افزود: دادستانی عنبرآباد با توجه به اعتراضات و مطالبات مردمی مبنی بر تخلف در امر انتخابات […]

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد از دستگیری و بازداشت معاون سیاسی فرمانداری این شهرستان به همراه دو نفر از کاندیداهای شورای شهر مردهک خبر داد.


به گزارش فت فتو، ابراهیم سلیمانی امروز هشتم تیرماه با اعلام این خبر افزود: دادستانی عنبرآباد با توجه به اعتراضات و مطالبات مردمی مبنی بر تخلف در امر انتخابات شهر مردهک و به دلیل حساسیت موضوع؛ پیگیری آن را در دستور کار قرار داد.


وی با اشاره به این مطلب که متهمین این پرونده با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی و دستگیر شدند، بیان کرد: در رابطه با این پرونده جرم انتخاباتی پس از انتقال دو صندوق اخذ رای از شهر مردهک به علت مسائل امنیتی به فرمانداری شهرستان جهت شمارش آرا صورت گرفته است.


دادستان شهرستان عنبرآباد افزود: دو نفر از کاندیداهای شورای شهر مردهک با تبانی معاون سیاسی فرمانداری قبل از شمارش رسمی آرا، نسبت به دریافت ۳۷۵ تعرفه و ۵ عدد مهر هیئت های اجرایی و نظارت اقدام کرده‌اند و با نوشتن تعرفه به نفع خود و تعدادی دیگر از کاندیدها؛ اوراق تعرفه را تحویل معاون فرماندار قرار داده‌اند.


سلیمانی گفت: معاون فرماندار نیز آرا دریافت شده را وارد صندوق کرده و  به همان میزان تعرفه از صندوق خارج و معدوم کرده است.


در همین رابطه پرونده قضایی در شعبه دادستانی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد تشکیل شده است و موضوع در حال بررسی می‌باشد و نتیجه آن به اطلاع شهروندان خواهد رسید.


انتهای پیام/منبع:ایـلنا
? معاون فرمانداری عنبرآباد کرمان بازداشت شد / دستگیری ۲ عضو شورای شهر مردهک