مردم همیشه در صحنه استان کرمان در انتخابات حساس فردا شرکت کنند

کرمان- دادستان کرمان گفت: از امت حزب الله و مردم همیشه در صحنه استان کرمان جهت شرکت در انتخابات حساس دعوت به عمل می آید. به گزارش نذیر کرمان، مهدی بخشی صبح پنجشنبه در جمع اصحاب رسانه‌، اظهار کرد: مشارکت حداکثری، سلامت و انتخاب اصلح، سه راهبرد اساسی انتخابات محسوب می‌شوند. وی افزود: در این […]کرمان- دادستان کرمان گفت: از امت حزب الله و مردم همیشه در صحنه استان کرمان جهت شرکت در انتخابات حساس دعوت به عمل می آید.

به گزارش نذیر کرمان، مهدی بخشی صبح پنجشنبه در جمع اصحاب رسانه‌، اظهار کرد: مشارکت حداکثری، سلامت و انتخاب اصلح، سه راهبرد اساسی انتخابات محسوب می‌شوند.

وی افزود: در این راستا همه دستگاه‌های اجرایی موظف به انجام وظایف خود و فراهم کردن زمینه‌ها و زیرساخت‌های لازم برای برگزاری هر چه با شکوه تر انتخابات سالم و پرشور هستند.

دادستان کرمان تأکید کرد: تمامی عوامل اجرایی به همراه نهادهای نظارتی، امنیتی و ضابطین، از ابتدای صبح و آغاز روند رأی‌گیری در شعب مختلف حضور می‌یابند.

بخشی ادامه داد: عوامل فوق بر روند برگزاری انتخابات نظارت میدانی، تخصصی و دقیق خواهند داشت تا انتخاباتی در تراز انقلاب اسلامی را شاهد باشیم.

این مقام عالی قضائی در استان تاکید کرد: برگزاری تجمعات غیرقانونی توسط هواداران نامزدهای انتخاباتی نباید برگزار شود.

وی تصریح کرد: پس از اعلام نتایج، هر گونه تجمعی بدون اجازه شورای تأمین ممنوع است.

دادستان کرمان به مردم، هواداران و اعضای ستادهای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در دور دوم برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری نیز توصیه کرد: ضمن تمکین به قانون از تهمت و تخریب نامزد مقابل خودداری کنند.

بخشی در پایان یادآور شد: از مردم درخواست می‌شود موارد خلاف قانون و هر گونه موارد مشکوک امنیتی را به پلیس (١١٠)، اداره اطلاعات (١١٣) و سازمان اطلاعات سپاه (١١۴) اطلاع دهند.

کد خبر ۶۱۵۶۳۹۱


مردم همیشه در صحنه استان کرمان در انتخابات حساس فردا شرکت کنند

منبع: مــهر
? مردم همیشه در صحنه استان کرمان در انتخابات حساس فردا شرکت کنند