مراسم تجلیل از خبرنگاران در کهنوج برگزار شد

به مناسبت ۱۷ مرداد و روز خبرنگار،مراسمی با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج،امام جمعه و معاونت فرمانداری و اصحاب رسانه در محل ناحیه ناحیهدمقاومت بسیج کهنوج برگزار شد. به گزارش اقطاع خبر ؛ به مناسبت ۱۷ مرداد و روز خبرنگار مراسمی با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ،امام جمعه شهرستان،معاونت فرمانداری و جمعی از اصحاب […]

به مناسبت ۱۷ مرداد و روز خبرنگار،مراسمی با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج،امام جمعه و معاونت فرمانداری و اصحاب رسانه در محل ناحیه ناحیهدمقاومت بسیج کهنوج برگزار شد.

به گزارش اقطاع خبر ؛ به مناسبت ۱۷ مرداد و روز خبرنگار مراسمی با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ،امام جمعه شهرستان،معاونت فرمانداری و جمعی از اصحاب رسانه در محل ناحیه مقاومت بسیج کهنوج برگزار شد.
محمد برجی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهنوج در خصوص رسالت خبرنگار در جمع اصحاب رسانه عنوان کرد: اگر از منظر امر به معروف و نهی از منکر به رسالت خبرنگار نگاه کنیم،یک رسالت معنوی و یک امر خطیری است به این جایگاه حرمت می بخشد.
وی افزود:البته امر به معروف و نهی از منکر شرایطی دارد که جنبه های تضعیف و تخریب نباید مد نظر خبرنگاران باشد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهنوج در پایان تصریح کرد: اگر رسانه دغدغه داشت،دغدغه اش تبدیل به مطالبه و مطالبه منجر به حل مشکل می شود،بنابراین همه باید همکاری کنیم تا ثانیه ای از خدمت به مردم غافل نشویم.
انتهای پیام/رحمانیمنبع:آرمان