مراسم احلی من العسل نوجوانان حسینی شهرستان کوهبنان برگزار شد

مراسم احلی من العسل نوجوانان حسینی شهرستان کوهبنان با حضور جمعی از مسئولان و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی، برگزار شد. به گزارش خبرنگار “فت فتو”مراسم احلی من العسل نوجوانان حسینی شهرستان کوهبنان به همت ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کوهبنان، اداره آموزش و پرورش شهرستان کوهبنان و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کوهبنان […]

مراسم احلی من العسل نوجوانان حسینی شهرستان کوهبنان با حضور جمعی از مسئولان و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی، برگزار شد.

به گزارش خبرنگار “فت فتو”مراسم احلی من العسل نوجوانان حسینی شهرستان کوهبنان به همت ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کوهبنان، اداره آموزش و پرورش شهرستان کوهبنان و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کوهبنان با حضور جمعی از مسئولان و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی، برگزار شد، این مراسم با نوحه خوانی همراه بود.

حجت‌الاسلام مالکی مسئول تعلیم و تربیت سپاه کوهبنان ضمن عرض تسلیت ایام محرم گفت: مراسم احلی من العسل  برگزار شد و نوجوان عزیز از قاسم بن الحسن نوحه خواندند، نباید به همین بسنده کرد، باید در کنار اینکه  سینه بزنیم و عرض ادبی کنیم ، باید ببینیم  امام زمان (عج) ازما چه انتظاری دارد و به آن عمل کنیم.
 
وی افزود: امروز ستاد ملی کرونا  تصویب می کند  اصناف را تعطیل کنید فلان مشاغل را تعطیل کنید، خوب است اما باید به عوارض این تعطیلی ها و این مغازه دار ها که درآمدشان صفر شده است توجه شود.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه کوهبنان بیان کرد: باید انصاف را رعایت کنیم، وقتی ارباب رجوع سراغ ما می آید اگر می توانیم کارش را راه بیاندازیم و اگر نمی توانیم نمک نریزیم و آنها را به مسئولان دیگر پاس ندهیم فرض کنیم آنها برادر و خواهر خودمان باشند.

انتهای پیام/محمدی کوهبنانیمنبع:آرمان
? مراسم احلی من العسل نوجوانان حسینی شهرستان کوهبنان برگزار شد