ماسه شسته معادن کرمان با ۲۰ درصد تخفیف عرضه می‌شود

کرمان – فت فتو – هیات مدیره مجمع تولیدکنندگان معادن شن و ماسه کرمان در پیامی اعلام کرد، ماسه شسته معادن شهر کرمان در دهه نخست محرم با ۲۰ درصد تخفیف عرضه می‌شود. به گزارش روز شنبه فت فتو و به نقل از روابط عمومی مجمع شن و ماسه کرمان، نرخ ماسه شسته در روزهای عادی […]

کرمان – فت فتو – هیات مدیره مجمع تولیدکنندگان معادن شن و ماسه کرمان در پیامی اعلام کرد، ماسه شسته معادن شهر کرمان در دهه نخست محرم با ۲۰ درصد تخفیف عرضه می‌شود.

به گزارش روز شنبه فت فتو و به نقل از روابط عمومی مجمع شن و ماسه کرمان، نرخ ماسه شسته در روزهای عادی سال ۵۷ هزار تومان است که این نرخ در دهه نخست ماه محرم سال جاری (از ۱۹ تا ۲۸ مرداد) به ۴۶ هزار تومان در محل  معادن رسیده است.

مجمع شن و ماسه کرمان هر ساله در دهه نخست ماه محرم به رسم عرض ارادت به سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) ماسه شسته را با تخفیف به بازار عرضه می کنند.

قطع ۲ تا سه ساعته برق در روز به عنوان یکی از مشکلات معدن داران کرمان موجب بروز مشکلات عدیده همچون کم شدن تولید و وارد آمدن آسیب و خسارت به دستگاه ها از جمله سوختن الکتروموتورها در معادن شن و ماسه شده است.

۴۰ معدن شن و ماسه در شهر کرمان وجود دارد.منبع:ایرنـا
? ماسه شسته معادن کرمان با ۲۰ درصد تخفیف عرضه می‌شود