قهوه‌خانه سنتی در زرند طعمه حریق شد

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند از وقوع حریق در یک قهوه‌خانه واقع در بلوار طالقانی خبر داد. به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری راه‌ آرمان، به نقل از روبط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرستان زرند؛ مرتضی بخشی رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند از وقوع حریق در […]

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند از وقوع حریق در یک قهوه‌خانه واقع در بلوار طالقانی خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری راه‌ آرمان، به نقل از روبط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرستان زرند؛ مرتضی بخشی رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند از وقوع حریق در یک قهوه‌خانه سنتی واقع در بلوار طالقانی خبر داد و گفت: این حادثه در ساعت ۲۱:۴۱ دقیقه یازدهم خرداد با تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵، اطلاع رسانی شد.

 
 رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند حضور نیرو‌ها در محل حادثه را کمتر از ۳ دقیقه عنوان و افزود: آتش‌نشانان ایستگاه‌های شماره ۱ و ۲ با حضور در محل حادثه و مشاهده متصاعد شدن دود غلیظ و شعله‌های آتش از قهوه‌خانه، سریعاً عملیات اطفاء حریق را شروع کردند.
 
مرتضی بخشی با اعلام اینکه استفاده از چوب در نما و فضا‌های این ساختمان باعث تشدید آتش‌سوزی شده بود گفت: آتش‌نشانان با قطع جریان برق، گاز و ایمن سازی محل حادثه با استفاده از تجهیزات و شیلنگ‌های آبرسان شعله‌های حریق را از راه پشت بام و حیاط مهار و از گسترش شعله‌های به ساختمان‌های مجاور جلوگیری کردند.
 
وی تصریح کرد:هر چند این قهوه خانه به طور ۱۰۰ درصد در آتش سوخت، ولی خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است.
 
رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری زرند زمان پایان این عملیات را ۲۲:۲۴ دقیقه اعلام و افزود:قهوه خانه ها، رستوران‌ها و واحد‌های ارائه دهنده خدمات به شهروندان باید ضمن رعایت نکات ایمنی، آموزش‌های ایمنی و اطفاء را نیز فرا بگیرند.
 
او در پایان تصریح کرد: علت حادثه توسط کارشناسان این سازمان در حال بررسی می‌باشد.
 
شایان ذکر است حضور به موقع نیرو‌های آتش‌نشانی و اطفاء حریق در کمترین زمان باعث تحسین شهروندان شد به گونه‌ای که تعدادی از این عزیزان با تماس با سامانه ۱۲۵ از تلاش این نیرو‌ها قدردانی کردند.

انتهای خبر/ زرند
قهوه‌خانه سنتی در زرند طعمه حریق شد

منبع:آرمـان
? قهوه‌خانه سنتی در زرند طعمه حریق شد