قاسم شهبا سرمربی مس شهربابک شد

قاسم شهبا، با تصمیم اعضای هیات مدیره باشگاه مس شهربابک فصل آینده سرمربی مس شهربابک در لیگ دسته یک خواهد بود. به گزارش نذیر کرمان و به نقل از روابط عمومی باشگاه مس شهربابک، قاسم شهبا با ارائه برنامه خود به اعضای هیات مدیره و موافقت اعضا، فصل آینده به‌ عنوان سرمربی تیم فوتبال مس […]

قاسم شهبا، با تصمیم اعضای هیات مدیره باشگاه مس شهربابک فصل آینده سرمربی مس شهربابک در لیگ دسته یک خواهد بود.

به گزارش نذیر کرمان و به نقل از روابط عمومی باشگاه مس شهربابک، قاسم شهبا با ارائه برنامه خود به اعضای هیات مدیره و موافقت اعضا، فصل آینده به‌ عنوان سرمربی تیم فوتبال مس شهربابک در رقابت‌های لیگ دسته یک انتخاب و معرفی شد.

گفتنی است قاسم شهبا یکی از بهترین فوتبالیست‌های استان کرمان از سال ۱۳۷۰ تا ۱۳۸۴ در تیم فوتبال گل‌گهر بازی کرده است.

در عرصه مربی‌گری نیز شهبا از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۴ به‌عنوان سرمربی در تیم فوتبال گل‌گهر فعالیت داشته و توانسته است همراه با گل‌گهر در فصل ۸۶-۸۵ در قامت سرمربی به لیگ دسته یک فوتبال کشور صعود کند.

شهبا همچنین از سال ۱۳۹۴ تا ۱۴۰۱ هدایت آرمان‌گهر سیرجان را به‌عنوان سرمربی این تیم از لیگ استان برعهده داشته و طی دو فصل متوالی تیم آرمان گهر را از لیگ دسته سوم به لیگ دسته اول کشور رسانده و در سال ۱۳۹۷ به‌عنوان مربی برتر استان کرمان انتخاب شده است.

شهبا همچنین به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال کارگران شرکت جهادنصر سیرجان سابقه دو قهرمانی مسابقات فوتبال کارگران کشور و همچنین قهرمانی مسابقات فوتبال کارگران جهان همراه با تیم آرمان گهر را در کشور فرانسه داراست.
آخرین افتخار شهبا با آرمان گهر کسب مقام سوم لیگ دسته یک فوتبال کشور بوده است.

انتهای پیام/ شهربابک 
قاسم شهبا سرمربی مس شهربابک شد

منبع:آرمـان
? قاسم شهبا سرمربی مس شهربابک شد