فعالیت ۲۵ بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر در کرمان

فت فتو/کرمان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از فعالیت ۲۵ بانک امانات تجهیزات پزشکی در شعب سراسر استان خبر داد و گفت: تا کنون ۱۵۰۰ بیمار از خدمات این مراکز بهره مند شده اند. “رضا فلاح” امروز ۳۱ مردادماه با اعلام این مطلب اظهار کرد: با توجه به وقوع موج فزاینده پیک پنجم کرونا […]

فت فتو/کرمان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از فعالیت ۲۵ بانک امانات تجهیزات پزشکی در شعب سراسر استان خبر داد و گفت: تا کنون ۱۵۰۰ بیمار از خدمات این مراکز بهره مند شده اند.

“رضا فلاح” امروز ۳۱ مردادماه با اعلام این مطلب اظهار کرد: با توجه به وقوع موج فزاینده پیک پنجم کرونا و تکمیل ظرفیت بیمارستان‌های استان و قرنطینه شدن بسیاری از بیماران در منازل و ضرورت نیاز بیماران به اکسیژن، جمعیت هلال احمر استان کرمان در راستای خدمت رسانی به متاثرین از کرونا با استفاده از ظرفیت بانک امانات تجهیزات پزشکی در ۲۵ شهرستان و شهر، کپسول اکسیژن و دستگاه های اکسیژن ساز به صورت امانی، در اختیار بیماران نیازمند کرونایی قرار می دهد.

وی با اشاره به بهره مندی ۱۵۰۰ نفر از خدمات بانک امانات تجهیزات پزشکی افزود: اکنون بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر استان کرمان دارای ۱۷ قلم و به تعداد ۲۴۳ عدد از اقلام پزشکی مربوط به بیماری های تنفسی و ریوی و ۲۰ عدد از تجهیزات کمکی از قبیل (ویلچر، واکر و عصا) و همچنین ۱۵ عدد تخت و تشک مواج و دو عدد ساکشن است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به ارزش ریالی اقلام موجود در بانک امانات تجهیزات پزشکی به مبلغ ۲ میلیارد تومان بیان کرد: این مراکز در راستای تحقق اهداف بشردوستانه و به منظور یاری رساندن به بیماران نیازمند جامعه، ترویج فرهنگ وقف و بهره گیری از ظرفیت های خیرین و واقفان توسط سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر طراحی شده است.

وی گفت: در شهرستان های کرمان، بردسیر، کهنوج، رفسنجان، بافت، بم، جیرفت، زرند، شهربابک، ریگان، سیرجان، راور، ارزوئیه، انار، رابر، ساردوئیه، فهرج، کوهبنان، منوجان، نرماشیر، رودبارجنوب، قلعه گنج، عنبرآباد و شهرهای شهداد و ماهان بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر راه اندازی شده است.

انتهای پیام
فعالیت ۲۵ بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر در کرمان

منبع:ایـسنا
? فعالیت ۲۵ بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر در کرمان